Školní rok je za námi, přejeme Vám krásné léto
Vážení rodiče, milí žáci, přátelé,
je tady konec školního roku, a tak nám dovolte pár slov, jimiž bychom se za uplynulým obdobím ohlédli. Rádi i s jistou – snad ne neskromnou – dávkou hrdosti konstatujeme, že to byl rok mimořádně úspěšný. Různých úspěchů a posunů vpřed bylo tolik, že zde můžeme vybrat jen některé.
V prvé řadě jmenujme skutečnost, že nám byl udělen oficiální statut bilingvní školy. To v praxi znamená více vzdělávání v anglickém jazyce a nové možnosti pro naše žáky. Také v příštím roce budeme pokračovat v trendu navyšování výuky v angličtině, ale také v pořádání soutěží, projektových dní či her, které vyučování (nejen) angličtiny zpestřují.
