Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Na web skoly male

Projekt EU

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


Pan ředitel rozdal prvňáčkům pololetní vysvědčení Tisk
dsc 0781Dětem ze třídy 1. B rozdal první školní vysvědčení pan ředitel Miloš Kosík. Děti byly před rozdáváním vysvědčení velice nervózní. Jejich paní učitelka je ale ihned uklidnila sdělením, že všichni celé pololetí krásně pracovali, snažili se, a tudíž nemusí mít vůbec žádné obavy. A proto všechna vysvědčení byla se samými jedničkami. Jako odměnu si každý odnesl krásnou knihu o surikatách a omalovánku. Na závěr si všechny děti i s paní učitelkou navzájem poblahopřály bouřlivým potleskem.  Podívejte se na fotky.    J.G.
 
Výuka od 1. 2., rozvrhy hodin distančního vyučování Tisk
Vážení rodiče a žáci,
od 1. 2. 2021 bude pokračovat výuka ve stejném režimu, jako tomu bylo v lednu 2021. Dojde pouze ke změně dvou vyučujících (Mgr. Marie Valová, Mgr. Kateřina Hajná). Z toho důvodu byly aktualizovány rozvrhy pro 1. a 2. stupeň včetně rozvrhů pro online vyučování.         Vaše škola
 
letos proběhla zeměpisná olympiáda poprvé online. Zúčastnili se všichni žáci 2. stupně Tisk
V minulém týdnu jsme uspořádali školní kolo zeměpisné olympiády, které proběhlo online v rámci hodin zeměpisu. Pro žáky jsme připravili testy v EduPage, které absolvovali všichni žáci 2. stupně. Níže najdete další informace včetně výsledků.
Celý článek...
 
Předávání výpisů z vysvědčení - informace Tisk
Vážení zákonní zástupci!
Ve čtvrtek 28. 1. 2021 bude žákům 1. a 2. tříd v jejich poslední vyučující hodině osobně předán výpis z vysvědčení za první pololetí školního roku 2020/2021. Žákům 3. - 9. ročníku budou výpisy osobně předány v den jejich nástupu zpět do školy (max. do 3 dnů po nástupu). Ve čtvrtek 28. 1. 2021 Vás budou Vaši třídní učitelé informovat o výsledcích hodnocení za 1. pololetí mezi Vámi domluvenou konverzací (e-mail, EduPage). V pátek 29. 1. 2021 jsou jednodenní pololetní prázdniny. ZŠ, ŠD a ŠJ nebudou v provozu. Pro organizaci výuky od 1. 2. 2021 sledujte prosím webové stránky školy a informace od Vašich třídních učitelů. Děkujeme Vám za spolupráci v 1. pololetí.        Vaše škola
 
Došla nám vánoční přání z australské školy! Tisk
dsc 0752Děti ze školy v Sydney našim žákům vyrobily krásná anglicky a německy psaná vánoční přání, která nám v těchto dnech byla doručena. Tento počin je pokračováním spolupráce, kterou jsme se školou German International School Sydney navázali v průběhu loňského roku, kdy jsme reagovali na tehdy řádící lesní požáry v Austrálii a do školy v Sydney poslali anglicky psané projekty s tímto tématem. „Vánoční přání rozdáme našim žákům a na oplátku australským dětem pošleme dopisy za účelem navázání osobních přátelství," uvedla koordinátorka projektu Bohdana Lokajová. Doručená přání doprovází dopis paní učitelky výtvarné výchovy, který najdete společně s fotkami přání zde v podobě fotografie originálu i v českém překladu.   J.G.
 
Úprava podmínek přijímacího řízení na střední školy Tisk
Zde najdete opatření MŠMT ze dne 5. 1. 2021 vztahující se k úpravě podmínek přijímacího řízení na SŠ.     Vaše škola
 
Informace o ozdravném pobytu - lyžařském a snowboardovém kurzu Tisk
Vážení rodiče,
naší škole se povedlo pro letošní školní rok 2020/2021 získat příspěvek z Fondu pro děti ohrožené znečištěním ovzduší na realizaci 14denního ozdravného pobytu. Škola bude pořádat lyžařský a snowboardový kurz pro žáky 6. až 9. ročníků, který se uskuteční v termínu 7. - 20. 3. 2021 (neděle - sobota). Ubytováni budeme v horském hotelu Kyčerka u Velkých Karlovic. Kurz bude zaměřen kromě výuky základů lyžování nebo snowboardingu také na turistiku. Lyžařský výcvik bude probíhat v blízkém Ski areálu Synot Kyčerka.
Vyplněné přihlášky (PdfWord) mohou zájemci poslat do neděle 10. 1. 2021 na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo jako zprávu na EduPage Mgr. Petru Tomisovi - vedoucímu kurzu.       P.T.
 
Informace k otevření školy 4. 1. 2021 Tisk
Vážení zákonní zástupci, milí žáci,
jak jistě víte, od pondělí 4. ledna 2021 nastoupí do školy k prezenční výuce pouze žáci 1. a 2. tříd, ostatní se učí distančně. Níže v tomto článku najdete veškeré informace o provozu školy, a to o výuce prezenční i distanční, o provozu družiny, jídelny a další. Informujeme Vás rovněž, že konzultační hodiny, které měly být ve škole 12. ledna, jsou z důvodu epidemiologické situace zrušeny.
Celý článek...
 
Naše škola získala další projekt z Erasmu+ Tisk
7. a 8. prosince 2020 se zástupci školy zúčastnili prvního mezinárodního setkání projektu Erasmus+: "START: Role žáků a jejich zapojení do podpory životního prostředí (2020-1-PT01-KA201-078820)". Zástupci organizací Agrupamento de Escolas de Castro Verde (Portugalsko), ZŠ a MŠ B. Dvorského Ostrava-Bělský Les (Česká republika) a PASOS (Španělsko) řešili v rámci úvodního setkání základní aspekty projektu, od plánování činností až po vzdělávací aktivity, jejichž výsledkem bude interaktivní kniha.
Celý článek...
 
Prodloužené vánoční prázdniny od pondělí 21. 12. 2020 do neděle 3. 1. 2021 Tisk
Vzhledem k novým vládním nařízením bude výuka v letošním roce ukončena 18. 12. 2020. Ve dnech 21. 12. 2020 a 22. 12. 2020 jsou vánoční prázdniny, ZŠ, ŠD a ŠJ budou uzavřeny. Obědy v těchto dvou dnech budou hromadně odhlášeny vedoucím ŠJ. Rodiče mají v těchto dvou dnech nárok na ošetřovné (zajišťujete si sami). Níže najdete organizaci výuky v pátek 18. 12. a informace o nástupu do školy po prázdninách.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL