Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Náhodný obrázek

TV Bělák - školní televize

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


Podpořme charitativní akci "Život dětem" Tisk
Milí žáci, vážení rodiče!
Obracíme se na Vás  v tomto předvánočním čase s prosbou. Občanské sdružení „Život dětem“ nabízí k zakoupení: magnetky (25,- Kč), klipy (25,- Kč), reflexní pásky (30,- Kč).
Výtěžek je určen pro dětská oddělení nemocnic a zařízení, která pečují o nemocné, postižené a opuštěné děti v naší republice. Už mnohokrát jsme tyto charitativní akce podpořili. Děkujeme za vaši stálou pomoc a podporu. Prodej od 1. 12. – 17. 12. 2010 o velkých přestávkách u zástupkyně ředitelky pro 1. stupeň.                                                                                                                                              Mgr. Jana Krejčí
 
I v Neratovicích naše modely vyhrávaly Tisk
modelydruina1Skvělé třetí místo v konkurenci deseti klubů získaly papírové modely našich žáků na 12. ročníku mezinárodní soutěže Neratovický papír 2010, konané 19. a 20. listopadu. Také v hodnocení jednotlivců se naši modeláři dostali mezi nejlepší – získali 1. místo , 2. místo , 2 x 4. místo a 3 x 5. místo. Jména našich nejšikovnějších soutěžících se dovíte níže.
Celý článek...
 
Páťáci učí prvňáčky Tisk
Již několik let probíhá na 1. stupni projekt "Společné čtení 1.a 5. roč.". V prvním pololetí čteme my starší prvňáčkům, ve druhém pololetí předvedou oni nám, jak zvládají plynulé čtení.
Celý článek...
 
Žáci a jejich rodiče ve škole prožili společné výukové aktivity Tisk
spolendlny8Nebývá zvykem, aby se spolu s dětmi ve škole učili a hráli si i jejich rodiče. V naší škole to však jde, a to v rámci projektu „Zkvalitnění systému péče o žáky se speciálními vzdělávacími potřebami v Moravskoslezském kraji“. Společné dílny rodičů s dětmi se u nás poprvé konaly ve středu 10. listopadu v odpoledních hodinách.  
Celý článek...
 
Luštíme SUDOKU Tisk
Ve čtvrtek a pátek 11.-12. listopadu jsme zorganizovali školní kolo v řešení číselných rébusů – sudoku. Zájemci z 8. a 9. ročníků měli za úkol vyřešit čtyři zadání během 45 minut, což se ukázalo jako tvrdý oříšek. Zadání byla docela těžká, ale povedlo se nám vybrat nejšikovnější žáky, kteří se v úterý 16. 11. zúčastnili krajského kola soutěže v sudoku. To se konalo na Gymnáziu Vítkovické střední školy v Porubě a zastupovali nás Michaela Budová z 8. A, Tomáš Kovář z 9. A a Nikola Čapková z 8. B, kteří se ve školním kole umístili na prvních třech místech. V krajské soutěži Nikola Čapková obsadila  6. až 11. místo, k čemuž jí gratulujeme.                        Ilona Adámková
 
Učíme se první pomoc Tisk
ervenk3Polohování raněných, ošetřování zlomenin či řezných ran, to jsou některé z dovedností, které získali žáci devátých tříd v dvoudenním školení Červeného kříže.
Celý článek...
 
Besedy s městskými strážníky upozorňují žáky na rizika v životě Tisk
policie_beseda4Jako každý rok i letos k nám do školy zavítali příslušníci ze skupiny prevence Městské policie. Pro žáky mají připraveny besedy a aktivity, jejichž cílem je seznámit děti s riziky a nástrahami, které je mohou v životě potkat.
Celý článek...
 
Malé ohlédnutí za jedním putováním k našim severním sousedům Tisk
Díky projektu Učitelské společnosti v Ostravě financovanému Magistrátem města Ostravy mohli vyjet někteří žáci ostravských škol do Polska. Se svými pocity a zážitky se s námi podělily dvě žákyně z 9. třídy. Jejich vyprávění si přečtěte zde. V.K.
 
Konala se olympiáda. Z češtiny, z matiky? Ne. Z astronomie! Tisk
Olympiády z českého jazyka, matematiky či jiných vyučovacích předmětů jsou ve školách již tradicí. 4. listopadu si však žáci druhého stupně mohli zkusit taky zatím poněkud neobvyklou soutěž ve znalostech z astronomie. Jaké otázky soutěžící řešili a kdo první kolo vyhrál? To si přečtěte níže…
Celý článek...
 
Přečtěte si výroční zprávu o činnosti školy za šk. rok 2009-2010 Tisk

 Na stránky byla vložena Výroční zpráva o činnosti naší školy za školní rok 2009-2010.

 
<< Začátek < Předchozí 111 112 113 114 115 116 117 118 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL