Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Náhodný obrázek

TV Bělák - školní televize

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


Nový školní rok je tady Tisk

Milí žáci, vážení rodiče,
skončily prázdniny a máme tady opět nový školní rok. Snažíme se, aby naše škola byla školou moderní, otevřenou, aby naši žáci získali kvalitní znalosti a byli dobře připraveni pro život. Přáli bychom si, aby slova jako přátelství, pomoc, ochrana přírody, slušné a ohleduplné chování, tolerance, spolupráce, kreativita, přijetí vlastního a společného rozhodnutí, důstojnost lidské osobnosti, schopnost pozitivního hodnocení sebe i druhých jim nebyla cizí.

Celý článek...
 
Organizace výuky první školní týden Tisk

Informace pro rodiče nastupujících prvňáčků.
Organizace výuky pro 2. - 9. ročník.

Organizace školního roku 2010/2011.

 
Ceny stravného Tisk
Cena stravného za jeden odebraný oběd platná od 1.1.2012

I.kategorie       28,-Kč   žáci  6-10 let
II.kategorie      30,-Kč   žáci 11-14 let
III. kategorie    32,-Kč   žáci od 15 let

Doplatek do plné ceny při neoprávněně odebraném neodhlášeném obědu je 36,- Kč.

 
Vedení školy přeje žákům krásné prázdniny a rodičům a učitelům pohodovou dovolenou. Tisk
 
 
Bylo nás málo, ale přesto to byl super výlet Tisk
vlet7Tuto větu by řekl snad každý z nás. Žáci z 8.C se rozhodli, že tento výlet společně prožijí na chatě Svoboda u Ostravice ve dnech 25.-27. června. Na výlet jelo celkem třináct žáků na dva dny, i když naše tašky vypadaly jako na dva týdny. Chata Svoboda byla pěkná, nejvíc se nám asi líbily ping pongové stoly, které byly na každém rohu. První den, tedy v pátek, nám počasí moc nepřálo, a tak jsme den trávili hraním ping pongu, šipek a stolního fotbalu. V sobotu se vyčasilo a my jsme vyrazili trošku do přírody. Vařili nám tam dobře. V sobotu na večeři jsme měli k dispozici krb, kde jsme si opékali párky a opět hráli ping pong. Následujícím dnem výlet skončil a my jsme jeli domů. Velmi se nám tam líbilo a klidně bychom tam byli delší dobu.       Nela Juříčková, Klára Kantorová a Kamila Kruková, 8.C
(fotky)
 
Poslední sběrová akce Tisk
Musíme pochválit žáky, kteří přinesli sběr: 5.C – 105 balíků, 2.A – 26 balíků, 3.A a 3.B – po 16 balících starého papíru. Snad se příští rok do sběrové akce zapojí více tříd. S. P.
 
Budujeme televizní a fotografické studio Tisk
studio2Natáčet zprávy i jiné pořady TV Bělák a téměř na profesionální úrovni fotografovat. Tyto možnosti nabídne žákům nové studio, které v těchto dnech budujeme. Žáci mohou v místnosti plné osvětlovací a výpočetní techniky nejen natáčet a fotit, ale vzniklý materiál hned sestříhat a upravit na počítačích vybavených speciálním softwarem. Peníze na vybavení (studiová světla, počítače, software, kamera, výtvarný materiál) se škole podařilo získat v dotačním programu Magistrátu města Ostravy. (fotky) J.G.
 
Připravily jsme krásný projekt pro prvňáčky Tisk
Náš projekt se konal v úterý 22. června v 1.A paní učitelky Miluše Šelleové. Téma projektu byla pohádka Dlouhý, Široký a Bystrozraký. Vyrobily jsme krásné věci, například kulisy Dlouhého, Širokého a Bystrozrakého, velkolepý hrad, také pexeso, skládačky a další malé věci. Příprava nám trvala týden, program jsme měly připravený na čtyři hodiny. Děti se bavily a také poučily, zasoutěžily si a na konci projektu dostaly sladkou odměnu. Moc se těšíme na další projekty a zábavu s našimi menšími kamarády.
                                                                   Kristýna Opatřilová, Kateřina Marková a Gabriela Křížová, 6.A, J.G.
 
Spolupráce páťáků s prvňáčky pokračuje Tisk
V pátek 11.6. se konalo "zábané sportovní dopoledne", které si připravili žáci 5.A pro své malé kamarády. Tříčlenná družstva prvňáčků běhala od jednoho stanoviště k druhému a postupně plnila sportovníi vědomostní úkoly. Za své výkony byly děti odměněny medailemi a závod byl ukončen hledáním "sladkého pokladu".
Dopoledne si všichni příjemně užili a páťáci ukázali, že umějí být velmi nápadití, skvěle připraveni a hlavně zodpovědni.
S.R.
 
Testy pro žáky Tisk

 

Vážení žáci a rodiče,
škola zakoupila licenci pro vstup do portálu www.proskoly.cz , kde má každý žák možnost otestovat se v různých druzích testů určených různým věkovým kategoriím.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL