Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Náhodný obrázek

TV Bělák - školní televize

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


Škola obdivovala modely vytvořené dětmi z družiny Tisk
model9Spoustu krásných papírových modelů, které vyrobily děti ze školní družiny, si mohli poslední úterý před Vánoci prohlédnout žáci a učitelé na výstavě ve školní čítárně. Přehlídka, kterou navštívily asi čtyři stovky diváků, byla soutěžní – každý návštěvník dal svůj hlas jednomu modelu. A které z 43 modelů od 23 tvůrců se líbily nejvíce? To se dovíte, když budete číst dále! (a uvidíte taky fotky modelů a celé výstavy)
Celý článek...
 
Krásné Vánoce Tisk

prani2010

 
Čtyři žáci naší školy si zahráli v televizním pořadu Tisk
krmera4Na 29. listopad čtyři žáci naší školy jen tak nezapomenou. Ne, nebojte se, nestalo se jim nic zlého, právě naopak. Tento den totiž měli ojedinělou příležitost zahrát si v televizním pořadu. Je to dokumentární seriál Vzduchoplavec Kráčmera a vysílá ho Česká televize.  
Celý článek...
 
Přírodovědná učebna se na chvíli změnila v soudní síň Tisk
Z Brna do naší školy zavítal právník, který nám prozradil mnoho faktů o zákonech. V pondělí 13. prosince se po velké přestávce všechny deváté třídy  sešly v přírodovědné učebně. Tato schůzka s právníkem měla dvě části. V první části programu jsme se seznámili a dozvěděli se pár informací o jeho profesi. Také jsme si vyslechli pár příhod, které se v jeho zaměstnání udály. Dozvěděli jsme se, že v minulosti nedělal pouze právníka, ale také soudce.
Celý článek...
 
Představení o historii: Rudolf II. nám nezatajil ani své milenky Tisk
rudolf2Zhlédli jsme představení o císaři Rudolfu II., které se konalo v tělocvičně ve čtvrtek dopoledne. Bylo to z období renesance 17. století. Rudolf II. se svým komorníkem nás přivítali ve velmi výstředním, ale pro tuto dobu typickém oblečení.
Celý článek...
 
Informace k zápisu do 1. tříd pro školní rok 2011/12 Tisk
Vážení rodiče budoucích prňáčků.
Zápisy do 1. třídy na naší škole se uskuteční ve dnech 18. a 19. ledna 2011. Ale ještě před tímto termínem chystáme ve škole pro vás několik akcí. 10. ledna vám na některé vaše dotazy zodpoví školní psycholožka v besedě na téma "Máme budoucího prvňáčka". 11. a 12. ledna se můžete s dětmi zúčastnit výuky a prohlédnout si školu při dni otevřených dveří. O těchto akcích a ostatním potřebném k zápisu si můžete přečíst více. (M.O.)
 
Mikuláš má mnoho pomocníků, některé poslal i k nám do školy Tisk
6. prosince v dopoledních hodinách navštívil  Mikuláš první třídy. A nebyl sám. Za doprovodu andělů a čertů si posvítil na zlobivé děti. Ty slibovaly, že budou hodné, budou se učit a taky se slušně chovat.
Celý článek...
 
Děti se učily jak se zachovat v krizových situacích - požáru Tisk
Ve dnech  23.11.  a 7.12. 2010 byl realizován na naší škole pro žáky 2. ročníků projekt Výuka dětí v oblasti požární ochrany obyvatelstva - HASÍK, který probíhá ve spolupráci Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje a Citadela o.s.
Děti dostaly  od profesionálních hasičů informace, které rozsahem odpovídaly jejich věku a schopnostem. Celá akce směřovala k tomu, aby děti věděly, jak se mají zachovat v krizových situacích, jelikož  vysoký počet požárů je způsoben právě dětmi.                                               M.Š.
 
Armáda ČR děkuje našim žákům za dary pro afghánské děti Tisk
afg1Pamatujete si loňskou charitativní akci, kdy naši žáci darovali například psací potřeby nebo sešity dětem v Afghánistánu? Nyní se nám ozval spoluorganizátor akce poručík Snášel s informací, že darované věci čeští vojáci v místě svého působení rozdali dětem. Všem našim žákům děkuje a přidal i odkazy na fotky, kde je (nejen) rozdávání darů zachyceno. Dopis poručíka Snášela. Stránky Armády ČR, hnutí Stonožka, fotky z Afghánistánu. J.G.
 
Naši kluci postoupili do městského kola florbalového turnaje Tisk
florbalobvod7V náročném turnaji (hrál se 23. listopadu u nás ve škole) naši porazili i týmy s hráči, kteří se věnují florbalu závodně, a po zásluze tak vyhráli obvodní kolo. Městské, které je teď čeká, se bude konat 7. prosince, také v naší škole. Tady si přečtěte článek o obvodním kole od jednoho z našich hráčů, Filipa Kudělka z 9.A, Fotky. J.G.
 
<< Začátek < Předchozí 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL