Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Náhodný obrázek

TV Bělák - školní televize

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


Opět budeme sbírat starý papír. Přidej se i ty! Tisk
Školní družina pořádá sběr starého papíru pro celou školu. Svázané a podepsané balíky papíru můžete nosit a předat v šatnách 1. a 2. stupně.
50 kilo starého papíru = jeden zachráněný strom!                                  Martin Svoboda, vychovatel ŠD
 
Přírodovědný klokan: letos nejlepší výsledky v historii soutěže v naší škole Tisk
Kolik je mi let? Kdyby mi bylo osmkrát víc a ještě 12 roků, bylo by mi právě 100 let. To je jedna z úloh, kterou 20. října řešilo v naší škole 43 žáků 8. a 9. ročníku. Účastnili se totiž tradiční soutěže s názvem Přírodovědný klokan.
Celý článek...
 
První letošní žákovský parlament ve znamení celoškolních projektů Tisk
Dějepisný projekt „Co všechno odnes čas“ a turnaj v piškvorkách, to byly jedny z bodů programu prvního jednání školního parlamentu (13. října) v tomto školním roce.
Celý článek...
 
Deváťáci zhlédli emotivní představení varující před alkoholem i „frajeřinou“ za volantem Tisk
Jako na divoké párty si zpočátku připadali žáci devátých tříd, kteří v úterý 19. října navštívili v Domě kultury města Ostravy představení s názvem The Action. Hlasitou hudbu a rozjásané mladé lidi na pódiu ale za chvíli vystřídal šok. Pohled na průběh i následky dopravních nehod, které způsobují podobně rozjásaní řidiči aut i motorek. Všem v tu chvíli bylo jasné, že nevázaný večírek se nekoná, že tvůrci programu nám chtějí sdělit něco důležitého…
Celý článek...
 
Pro deváťáky - zájemce o studium na Vojenské střední škole v Moravské Třebové Tisk

Vy, kteří se chcete více dozvědět o studiu na Vojenské střední škole v Moravské Třebové, máte možnost zúčastnit se besedy o vojenském školství a práci v armádě, která se koná ve středu 24.11.2010 ve 14. 00 hod. v Informačním a poradenském středisku pro volbu povolání v Ostravě. Pro omezenou kapacitu učebny je nutné, abyste své jméno nahlásili co nejdříve výchovné poradkyni V. Záškodné. Více podrobností najdete v letáčku.                                                                                                 V.Z.

 
Naši běžci dobyli hrad – zlatou a dvěma bronzovými medailemi! Tisk
Výborných výsledků dosáhli naši žáci, kteří se zúčastnili šestého závodu Ostravského běžeckého poháru, konaného 30. září na Slezskoostravském hradě. „Za velmi chladného a deštivého počasí běželo pouze pět žáků naší školy, přesto jsme si odvezli tři medaile,“ uvedla trenérka Renata Adamíková. Richard Schindler (7.A) zvítězil v kategorii mladších žáků v běhu na tisíc metrů, Christian Stankuš (7.A) byl ve stejné kategorii třetí a mezi staršími žáky vybojoval taktéž třetí místo Filip Kudělka (9.A).      J.G.
 
Zájezd do předvánoční Vídně Tisk
Pojeďte se nadýchat předvánoční atmosféry do Vídně. Prohlédnete si známá místa, možná i nakoupíte dárečky na vánočních trzích. Zájemci, hlaste se urychleně, je jen omezený počet míst!
Termín: 9. 12. 2010
Cena: 950 Kč + kapesné                                                     Magda Frištenská
 
První úspěch papírových modelářů Tisk
modeli1Od září 2010 se schází ve škole nový zájmový útvar Papírové modelářství, který navštěvuje 15 žáků, z toho dvě děvčata. V termínu 8. až 9. října se papírové modely našich žáků zúčastnily 10. ročníku mezinárodní soutěže papírových modelů Prostějovský papír 2010. V hodnocení klubů získala naše škola 3. místo ze sedmi soutěžících klubů. Jména našich nejlepších modelářů se dozvíte níže.
Celý článek...
 
Vyhodnocení ankety žáků 9. tříd a jejich rodičů Tisk
Na konci loňského školního roku byla již podruhé provedena anonymní anketní pilotáž odcházejících žáků 9. tříd a jejich rodičů. Dotazovaní se vyjadřovali k otázkám, týkajících se jejich celkového pobytu na škole, vzájemných vztahů se spolužáky a učiteli, vyjadřovali své postoje k oblíbenosti či neoblíbenosti jednotlivých předmětů, k nárokům školy a jejich rodičů na domácí přípravu a dalším. Výsledky tohoto šetření  i šetření z roku 2009 si můžete prohlédnout v sekci - Školní poradenské pracoviště.         M.O.
 
Naši školní herci zahráli pro hendikepované děti Tisk
divadlo6„Vždyť princové jsou na draka.“ Tuhle větu jsme řekli my, mladí herci, na konci pohádky, která se konala v pátek 8. října v baletním sále naší školy. Přijely se na nás podívat děti ze speciální školy. Byly velice hodné a vděčné a pohádku bedlivě sledovaly. Druhé a třetí představení jsme hráli pro první a třetí třídy. Dětem se to líbilo a u veselých scén se hlasitě smály. „Hrálo se mi dobře, publikum bylo skvělé,“ řekl král Tomáš Káňa z 6.A. Další představení budeme hrát o Vánocích pro seniory z domova důchodců. Hrajeme pod vedením paní učitelky Stanislavy Ritzové, která vymýšlela scénář pohádky. Na fotky se podívejte a seznam vystupujících si přečtěte níže.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 121 122 123 124 125 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL