Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Na web skoly male

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


Miroslav Holub vyhrál soutěž v angličtině Tisk
potter4Skvělého úspěchu dosáhl Miroslav Holub ze 7.C. Vyhrál soutěž v anglickém jazyce The Harry Potter‘s Day, která se konala 2. února na střední škole AHOL. Konkurence přitom byla velká – v Mirkově kategorii asi padesát soutěžících.
Celý článek...
 
Odstartovali jsme projekt Multimediální vybavení ZŠ Dvorského Tisk
rop5Desítky nových počítačů, multimediální tabule, dataprojektory, mikroskopy. To je jen část vybavení, které má naše škola nově k dispozici díky více než třímilionové dotaci z Regionálního operačního programu Moravskoslezsko. Ziskem dotace a instalováním nové techniky jsme se zařadili mezi počítačově nejlépe vybavené školy v Ostravě. Slavnostní otevření nově vybavených učeben se za přítomnosti hostů z ÚMOb Ostrava-Jih i ředitelů okolních škol konalo v pondělí 24. ledna.
Celý článek...
 
. Tisk

 

 


 

 
Žáci sportovních tříd testovali svou výkonnost Tisk

Ve středu 26. ledna v atletickém tunelu u ČEZ arény se žáci sportovních tříd 6. - 9.ročníku zúčastnili každoročního testování. Zasoutěžili si mezi sebou v disciplínách běh 60m, skok daleký a vytrvalostní běh 1000m. Jak si jednotliví žáci vedli najdete ve výsledcích či fotogalerii na http:/dvorskeho.rajce.net 
M.O.

 
Astronomická olympiáda pokračuje Tisk
Všichni úspěšní řešitelé školního kola astronomické olympiády (článek, výsledky), které se konalo v listopadu, se nyní mohou zúčastnit dalšího, korespondenčního kola. Zadání a pokyny ke korespondenčnímu kolu najdete na stránkách astronomické olympiády http://olympiada.astro.cz/ nebo si je stáhněte na našich stránkách (zadání pro 6. a 7. ročník, zadání pro 8. a 9. ročník). V případě dotazů se obraťte na paní učitelku Adámkovou.                                                    I.A., J.G.
 
V září přivítáme 62 nových prvňáčků Tisk
Ve dnech 18. 1. – 19. 1. 2011 bylo na naší škole zapsáno 62 budoucích prvňáčků. 13 dětem byla školní docházka odložena o 1 rok. Pokud se někdo v daném termínu k zápisu nedostavil, je možné do 15. 2. 2011 ještě zápis provést. (tel. 595 700 532)
Celý článek...
 
Lyžujeme Tisk

Žáci 6.- 9. ročníků vyjeli v neděli 16. ledna na lyžařský výcvik na středisko Rališka v Horní Bečvě. Díky nezvykle vysokým lednovým teplotám před odjezdem, střídajícími se dokonce i s deštěm, i ti největší optimisté přestávali věřit, že by se snad mohlo lyžovat. Opak je však pravdou. Pondělní teploty lehce pod bod mrazu pomohly k tomu, že sjezdovka je ve výborném stavu a žáci si užívají skvělého lyžování a snowboardingu. Dnes, ve čtvrtek od rána sněží. Přepokládaný příjezd v pátek po 16.00 hodině.
Fotografie si můžete prohlédnou ve fotogalerii.

 
Na výstavě školních časopisů je k vidění i náš Chaos teenagerů Tisk
vystas2Časopisy, které tvoří žáci základních i středních škol, budou po celý měsíc únor vystaveny ve foyeru Střediska volného času Ostrčilova v centru Ostravy. Návštěvníci si budou moci prohlédnout i náš Chaos teenagerů, oceněný na podzim jako časopis s nejlepším obsahem v republice. SVČ Ostrčilova přichystalo slavnostní otevření výstavy na 28. ledna, kdy pořádá také dětskou tiskovou konferenci. Té se naši školní novináři rovněž zúčastní. (fotky) J.G.
 
Zlé čarodějnice nás děsily i bavily v Divadle Jiřího Myrona Tisk
Určitě mnoho z vás zná úspěšný film Karlík a továrna na čokoládu. Tento příběh napsal Roald Dahl, který je také autorem „hororu pro děti“ Čarodějnice. My jsme měli možnost zhlédnout tento příběh jako divadelní představení v Divadle Jiřího Myrona.
Celý článek...
 
Nové vybavení školy zkvalitní přípravu studentů pedagogiky na učitelskou práci Tisk
synergie1Naše škola se bude nyní ještě více podílet na přípravě budoucích učitelů na jejich profesi. Poslouží k tomu nově vybudované specializované středisko a modelová třída, které nám v pátek 7. ledna předali realizátoři projektu Synergie. Jestli vás zajímá, co to vlastně modelová třída nebo projekt Synergie jsou, čtěte dále.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 131 132 133 134 135 136 137 138 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL