Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Náhodný obrázek

TV Bělák - školní televize

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


Připravily jsme krásný projekt pro prvňáčky Tisk
Náš projekt se konal v úterý 22. června v 1.A paní učitelky Miluše Šelleové. Téma projektu byla pohádka Dlouhý, Široký a Bystrozraký. Vyrobily jsme krásné věci, například kulisy Dlouhého, Širokého a Bystrozrakého, velkolepý hrad, také pexeso, skládačky a další malé věci. Příprava nám trvala týden, program jsme měly připravený na čtyři hodiny. Děti se bavily a také poučily, zasoutěžily si a na konci projektu dostaly sladkou odměnu. Moc se těšíme na další projekty a zábavu s našimi menšími kamarády.
                                                                   Kristýna Opatřilová, Kateřina Marková a Gabriela Křížová, 6.A, J.G.
 
Spolupráce páťáků s prvňáčky pokračuje Tisk
V pátek 11.6. se konalo "zábané sportovní dopoledne", které si připravili žáci 5.A pro své malé kamarády. Tříčlenná družstva prvňáčků běhala od jednoho stanoviště k druhému a postupně plnila sportovníi vědomostní úkoly. Za své výkony byly děti odměněny medailemi a závod byl ukončen hledáním "sladkého pokladu".
Dopoledne si všichni příjemně užili a páťáci ukázali, že umějí být velmi nápadití, skvěle připraveni a hlavně zodpovědni.
S.R.
 
Testy pro žáky Tisk

 

Vážení žáci a rodiče,
škola zakoupila licenci pro vstup do portálu www.proskoly.cz , kde má každý žák možnost otestovat se v různých druzích testů určených různým věkovým kategoriím.

Celý článek...
 
Vánoční jarmark nás svátečně naladil Tisk
jarm5Po dvouleté pauze škola opět prožila vánoční jarmark. Školní jídelna se 17. prosince na tři hodiny proměnila v nazdobené tržiště, kde děti prodávaly návštěvníkům – rodičům, příbuzným i kamarádům – své vlastní výrobky. 
Celý článek...
 
V pátek vysílala školní TV Bělák Tisk
tv4Rozhovor s paní ředitelkou nebo reportáž o projektovém dni Evropský víceboj. Například tyto pořady byly k vidění v prvním vysílání naší televize Bělák v tomto školním roce.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 131 132 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL