Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Na web skoly male

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


V září přivítáme 62 nových prvňáčků Tisk
Ve dnech 18. 1. – 19. 1. 2011 bylo na naší škole zapsáno 62 budoucích prvňáčků. 13 dětem byla školní docházka odložena o 1 rok. Pokud se někdo v daném termínu k zápisu nedostavil, je možné do 15. 2. 2011 ještě zápis provést. (tel. 595 700 532)
Celý článek...
 
Lyžujeme Tisk

Žáci 6.- 9. ročníků vyjeli v neděli 16. ledna na lyžařský výcvik na středisko Rališka v Horní Bečvě. Díky nezvykle vysokým lednovým teplotám před odjezdem, střídajícími se dokonce i s deštěm, i ti největší optimisté přestávali věřit, že by se snad mohlo lyžovat. Opak je však pravdou. Pondělní teploty lehce pod bod mrazu pomohly k tomu, že sjezdovka je ve výborném stavu a žáci si užívají skvělého lyžování a snowboardingu. Dnes, ve čtvrtek od rána sněží. Přepokládaný příjezd v pátek po 16.00 hodině.
Fotografie si můžete prohlédnou ve fotogalerii.

 
Na výstavě školních časopisů je k vidění i náš Chaos teenagerů Tisk
vystas2Časopisy, které tvoří žáci základních i středních škol, budou po celý měsíc únor vystaveny ve foyeru Střediska volného času Ostrčilova v centru Ostravy. Návštěvníci si budou moci prohlédnout i náš Chaos teenagerů, oceněný na podzim jako časopis s nejlepším obsahem v republice. SVČ Ostrčilova přichystalo slavnostní otevření výstavy na 28. ledna, kdy pořádá také dětskou tiskovou konferenci. Té se naši školní novináři rovněž zúčastní. (fotky) J.G.
 
Zlé čarodějnice nás děsily i bavily v Divadle Jiřího Myrona Tisk
Určitě mnoho z vás zná úspěšný film Karlík a továrna na čokoládu. Tento příběh napsal Roald Dahl, který je také autorem „hororu pro děti“ Čarodějnice. My jsme měli možnost zhlédnout tento příběh jako divadelní představení v Divadle Jiřího Myrona.
Celý článek...
 
Nové vybavení školy zkvalitní přípravu studentů pedagogiky na učitelskou práci Tisk
synergie1Naše škola se bude nyní ještě více podílet na přípravě budoucích učitelů na jejich profesi. Poslouží k tomu nově vybudované specializované středisko a modelová třída, které nám v pátek 7. ledna předali realizátoři projektu Synergie. Jestli vás zajímá, co to vlastně modelová třída nebo projekt Synergie jsou, čtěte dále.
Celý článek...
 
Naši atleti před Vánoci úspěšně odstartovali halovou sezónu Tisk
atltunel4Zlatou a bronzovou medaili i několik umístění v první desítce vybojovali naši atleti, kteří se 17. prosince zúčastnili atletických závodů mladšího žactva „Vánoční hala“ v tunelu SSK Vítkovice. Nejúspěšnější z 18 našich závodníků byl Tomáš Benek z 6.A, který zvítězil ve skoku dalekém osobním rekordem 483 cm.
Celý článek...
 
Škola obdivovala modely vytvořené dětmi z družiny Tisk
model9Spoustu krásných papírových modelů, které vyrobily děti ze školní družiny, si mohli poslední úterý před Vánoci prohlédnout žáci a učitelé na výstavě ve školní čítárně. Přehlídka, kterou navštívily asi čtyři stovky diváků, byla soutěžní – každý návštěvník dal svůj hlas jednomu modelu. A které z 43 modelů od 23 tvůrců se líbily nejvíce? To se dovíte, když budete číst dále! (a uvidíte taky fotky modelů a celé výstavy)
Celý článek...
 
Krásné Vánoce Tisk

prani2010

 
Čtyři žáci naší školy si zahráli v televizním pořadu Tisk
krmera4Na 29. listopad čtyři žáci naší školy jen tak nezapomenou. Ne, nebojte se, nestalo se jim nic zlého, právě naopak. Tento den totiž měli ojedinělou příležitost zahrát si v televizním pořadu. Je to dokumentární seriál Vzduchoplavec Kráčmera a vysílá ho Česká televize.  
Celý článek...
 
Přírodovědná učebna se na chvíli změnila v soudní síň Tisk
Z Brna do naší školy zavítal právník, který nám prozradil mnoho faktů o zákonech. V pondělí 13. prosince se po velké přestávce všechny deváté třídy  sešly v přírodovědné učebně. Tato schůzka s právníkem měla dvě části. V první části programu jsme se seznámili a dozvěděli se pár informací o jeho profesi. Také jsme si vyslechli pár příhod, které se v jeho zaměstnání udály. Dozvěděli jsme se, že v minulosti nedělal pouze právníka, ale také soudce.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 131 132 133 134 135 136 137 138 139 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL