Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Na web skoly male

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


Pro deváťáky - zájemce o studium na Vojenské střední škole v Moravské Třebové Tisk

Vy, kteří se chcete více dozvědět o studiu na Vojenské střední škole v Moravské Třebové, máte možnost zúčastnit se besedy o vojenském školství a práci v armádě, která se koná ve středu 24.11.2010 ve 14. 00 hod. v Informačním a poradenském středisku pro volbu povolání v Ostravě. Pro omezenou kapacitu učebny je nutné, abyste své jméno nahlásili co nejdříve výchovné poradkyni V. Záškodné. Více podrobností najdete v letáčku.                                                                                                 V.Z.

 
Naši běžci dobyli hrad – zlatou a dvěma bronzovými medailemi! Tisk
Výborných výsledků dosáhli naši žáci, kteří se zúčastnili šestého závodu Ostravského běžeckého poháru, konaného 30. září na Slezskoostravském hradě. „Za velmi chladného a deštivého počasí běželo pouze pět žáků naší školy, přesto jsme si odvezli tři medaile,“ uvedla trenérka Renata Adamíková. Richard Schindler (7.A) zvítězil v kategorii mladších žáků v běhu na tisíc metrů, Christian Stankuš (7.A) byl ve stejné kategorii třetí a mezi staršími žáky vybojoval taktéž třetí místo Filip Kudělka (9.A).      J.G.
 
Zájezd do předvánoční Vídně Tisk
Pojeďte se nadýchat předvánoční atmosféry do Vídně. Prohlédnete si známá místa, možná i nakoupíte dárečky na vánočních trzích. Zájemci, hlaste se urychleně, je jen omezený počet míst!
Termín: 9. 12. 2010
Cena: 950 Kč + kapesné                                                     Magda Frištenská
 
První úspěch papírových modelářů Tisk
modeli1Od září 2010 se schází ve škole nový zájmový útvar Papírové modelářství, který navštěvuje 15 žáků, z toho dvě děvčata. V termínu 8. až 9. října se papírové modely našich žáků zúčastnily 10. ročníku mezinárodní soutěže papírových modelů Prostějovský papír 2010. V hodnocení klubů získala naše škola 3. místo ze sedmi soutěžících klubů. Jména našich nejlepších modelářů se dozvíte níže.
Celý článek...
 
Vyhodnocení ankety žáků 9. tříd a jejich rodičů Tisk
Na konci loňského školního roku byla již podruhé provedena anonymní anketní pilotáž odcházejících žáků 9. tříd a jejich rodičů. Dotazovaní se vyjadřovali k otázkám, týkajících se jejich celkového pobytu na škole, vzájemných vztahů se spolužáky a učiteli, vyjadřovali své postoje k oblíbenosti či neoblíbenosti jednotlivých předmětů, k nárokům školy a jejich rodičů na domácí přípravu a dalším. Výsledky tohoto šetření  i šetření z roku 2009 si můžete prohlédnout v sekci - Školní poradenské pracoviště.         M.O.
 
Naši školní herci zahráli pro hendikepované děti Tisk
divadlo6„Vždyť princové jsou na draka.“ Tuhle větu jsme řekli my, mladí herci, na konci pohádky, která se konala v pátek 8. října v baletním sále naší školy. Přijely se na nás podívat děti ze speciální školy. Byly velice hodné a vděčné a pohádku bedlivě sledovaly. Druhé a třetí představení jsme hráli pro první a třetí třídy. Dětem se to líbilo a u veselých scén se hlasitě smály. „Hrálo se mi dobře, publikum bylo skvělé,“ řekl král Tomáš Káňa z 6.A. Další představení budeme hrát o Vánocích pro seniory z domova důchodců. Hrajeme pod vedením paní učitelky Stanislavy Ritzové, která vymýšlela scénář pohádky. Na fotky se podívejte a seznam vystupujících si přečtěte níže.
Celý článek...
 
Také letos zavedeme žáky do knihovny Tisk
knihovna4Naučit se chodit do knihovny i získat zajímavé informace například o žánru science fiction, počátcích literatury či moravských pověstech. To je cílem knihovnických lekcí a besed, které budou i letos navštěvovat naši žáci.
Celý článek...
 
Informace pro deváťáky – seznam středních škol Tisk
Deváťáci, máte před sebou důležité rozhodnutí – zvolit si střední školu, na které budete příští čtyři roky studovat. Pomoci vám můžou stránky http://www.infoabsolvent.cz/, kde najdete úplnou vzdělávací nabídku všech středních a vyšších odborných škol v ČR a spoustu dalších informací. Co všechno lze najít na stránkách infoabsolvent.cz, si přečtěte zde.                                                    V.Z. a J.G.
 
Opět hrajeme dětem Tisk
Členové dramatického kroužku naší školy předvedou své herecké umění tentokrát před kamarády ze Speciální základní školy pro žáky s více vadami z Ostravy - Mariánských Hor. Pohádku "Princové jsou na draka " zhlédnou děti dne 7. 10. 2010 v 9.00 v baletním sále naší školy. Přejeme příjemný zážitek.  S.R.
 
Bonjour enfants, kroužek francouzštiny je tady! Tisk
Chcete se hravou formou naučit základům jazyka diplomatů? Chcete se naučit spoustu francouzských písniček? Chcete vědět něco o tom, jak žijí Francouzi? Podívat se na Astérixe a Obélixe v originále? Nebo jen umět něco, co neumí váš kamarád? Jestli ano, pak právě pro vás bude otevřen kroužek Hrátky s francouzštinou. Ráda přivítám všechny od první do šesté třídy. Druhý cizí jazyk – francouzština od 7. ročníku – pro vás potom bude hračkou!
Sejdeme se v pondělí ve 14 hodin před vrátnicí prvního stupně.                                  Magda Frištenská
 
<< Začátek < Předchozí 131 132 133 134 135 136 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL