Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Na web skoly male

Projekt EU

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


Ceny stravného Tisk
Cena stravného za jeden odebraný oběd platná od 1.1.2012

I.kategorie       28,-Kč   žáci  6-10 let
II.kategorie      30,-Kč   žáci 11-14 let
III. kategorie    32,-Kč   žáci od 15 let

Doplatek do plné ceny při neoprávněně odebraném neodhlášeném obědu je 36,- Kč.

 
Vedení školy přeje žákům krásné prázdniny a rodičům a učitelům pohodovou dovolenou. Tisk
 
 
Bylo nás málo, ale přesto to byl super výlet Tisk
vlet7Tuto větu by řekl snad každý z nás. Žáci z 8.C se rozhodli, že tento výlet společně prožijí na chatě Svoboda u Ostravice ve dnech 25.-27. června. Na výlet jelo celkem třináct žáků na dva dny, i když naše tašky vypadaly jako na dva týdny. Chata Svoboda byla pěkná, nejvíc se nám asi líbily ping pongové stoly, které byly na každém rohu. První den, tedy v pátek, nám počasí moc nepřálo, a tak jsme den trávili hraním ping pongu, šipek a stolního fotbalu. V sobotu se vyčasilo a my jsme vyrazili trošku do přírody. Vařili nám tam dobře. V sobotu na večeři jsme měli k dispozici krb, kde jsme si opékali párky a opět hráli ping pong. Následujícím dnem výlet skončil a my jsme jeli domů. Velmi se nám tam líbilo a klidně bychom tam byli delší dobu.       Nela Juříčková, Klára Kantorová a Kamila Kruková, 8.C
(fotky)
 
Poslední sběrová akce Tisk
Musíme pochválit žáky, kteří přinesli sběr: 5.C – 105 balíků, 2.A – 26 balíků, 3.A a 3.B – po 16 balících starého papíru. Snad se příští rok do sběrové akce zapojí více tříd. S. P.
 
Budujeme televizní a fotografické studio Tisk
studio2Natáčet zprávy i jiné pořady TV Bělák a téměř na profesionální úrovni fotografovat. Tyto možnosti nabídne žákům nové studio, které v těchto dnech budujeme. Žáci mohou v místnosti plné osvětlovací a výpočetní techniky nejen natáčet a fotit, ale vzniklý materiál hned sestříhat a upravit na počítačích vybavených speciálním softwarem. Peníze na vybavení (studiová světla, počítače, software, kamera, výtvarný materiál) se škole podařilo získat v dotačním programu Magistrátu města Ostravy. (fotky) J.G.
 
Připravily jsme krásný projekt pro prvňáčky Tisk
Náš projekt se konal v úterý 22. června v 1.A paní učitelky Miluše Šelleové. Téma projektu byla pohádka Dlouhý, Široký a Bystrozraký. Vyrobily jsme krásné věci, například kulisy Dlouhého, Širokého a Bystrozrakého, velkolepý hrad, také pexeso, skládačky a další malé věci. Příprava nám trvala týden, program jsme měly připravený na čtyři hodiny. Děti se bavily a také poučily, zasoutěžily si a na konci projektu dostaly sladkou odměnu. Moc se těšíme na další projekty a zábavu s našimi menšími kamarády.
                                                                   Kristýna Opatřilová, Kateřina Marková a Gabriela Křížová, 6.A, J.G.
 
Spolupráce páťáků s prvňáčky pokračuje Tisk
V pátek 11.6. se konalo "zábané sportovní dopoledne", které si připravili žáci 5.A pro své malé kamarády. Tříčlenná družstva prvňáčků běhala od jednoho stanoviště k druhému a postupně plnila sportovníi vědomostní úkoly. Za své výkony byly děti odměněny medailemi a závod byl ukončen hledáním "sladkého pokladu".
Dopoledne si všichni příjemně užili a páťáci ukázali, že umějí být velmi nápadití, skvěle připraveni a hlavně zodpovědni.
S.R.
 
Testy pro žáky Tisk

 

Vážení žáci a rodiče,
škola zakoupila licenci pro vstup do portálu www.proskoly.cz , kde má každý žák možnost otestovat se v různých druzích testů určených různým věkovým kategoriím.

Celý článek...
 
Vánoční jarmark nás svátečně naladil Tisk
jarm5Po dvouleté pauze škola opět prožila vánoční jarmark. Školní jídelna se 17. prosince na tři hodiny proměnila v nazdobené tržiště, kde děti prodávaly návštěvníkům – rodičům, příbuzným i kamarádům – své vlastní výrobky. 
Celý článek...
 
V pátek vysílala školní TV Bělák Tisk
tv4Rozhovor s paní ředitelkou nebo reportáž o projektovém dni Evropský víceboj. Například tyto pořady byly k vidění v prvním vysílání naší televize Bělák v tomto školním roce.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 141 142 143 144 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL