Talenti

Hlavní nabídka

Na web skoly male

Projekt EU

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


Opět hrajeme dětem Tisk
Členové dramatického kroužku naší školy předvedou své herecké umění tentokrát před kamarády ze Speciální základní školy pro žáky s více vadami z Ostravy - Mariánských Hor. Pohádku "Princové jsou na draka " zhlédnou děti dne 7. 10. 2010 v 9.00 v baletním sále naší školy. Přejeme příjemný zážitek.  S.R.
 
Bonjour enfants, kroužek francouzštiny je tady! Tisk
Chcete se hravou formou naučit základům jazyka diplomatů? Chcete se naučit spoustu francouzských písniček? Chcete vědět něco o tom, jak žijí Francouzi? Podívat se na Astérixe a Obélixe v originále? Nebo jen umět něco, co neumí váš kamarád? Jestli ano, pak právě pro vás bude otevřen kroužek Hrátky s francouzštinou. Ráda přivítám všechny od první do šesté třídy. Druhý cizí jazyk – francouzština od 7. ročníku – pro vás potom bude hračkou!
Sejdeme se v pondělí ve 14 hodin před vrátnicí prvního stupně.                                  Magda Frištenská
 
Tisková konference v SVČ Ostrčilova byla tentokrát na „létací“ téma Tisk
lednik5O paraglidingu a podobných extrémních sportech si mohli s odborníkem popovídat ti z našich žáků, kteří se 24. září zúčastnili tiskové konference pořádané Střediskem volného času Ostrčilova. Hosty tiskovky byli instruktor paraglidingu Tomáš Lednik a jeho žena Lucie.
Celý článek...
 
Prezentace firmy ABEX deváťákům přiblížila dřevozpracující průmysl a jeho studijní obory Tisk
abex6Od minulého školního roku je naše škola zapojena v grantovém projektu Popularizace a zvýšení kvality výuky dřevozpracujících a stavebních oborů v Moravskoslezském kraji. Tvůrcem projektu je Moravskoslezský dřevařský klastr – občanské sdružení firem zabývajících se dřevozpracující a stavební výrobou (RD- Rýmařov s.r.o., Mayr-Melnhof Holz Paskov s. r. o., Velox-Werk s.r.o. Hranice aj.).
Celý článek...
 
Přednáška studentů stomatologie žáky naučila starat se lépe o chrup Tisk
beseda zuby3jpgJak si správně čistit zuby a co se může s chrupem stát, pokud se o něj dobře nestaráme. To byla hlavní témata přednášky studentů Lékařské fakulty Masarykovy univerzity v Brně Michaely Gamonové a Patrika Paulišky, kterou ve čtvrtek 9. a pátek 10. září vyslechli žáci druhého stupně.
Celý článek...
 
Zúčastněte se dějepisného projektu, bude to zábava! Tisk
Co všechno odnes čas. Tak jsme nazvali nový projekt, který bude spočívat ve shromažďování a vystavení oblečení a předmětů, které se užívaly v minulém století. Žáci mohou nosit do školy například staré gramofonové desky, kazety, foťáky na film, zapůjčit psací stroje, boty či kravaty po dědečkovi a spoustu jiných věcí, které máme schované někde v hloubi skříní nebo ve sklepě. Nedoporučuje se nosit cennosti, jako jsou šperky. Předpokládáme, že někdy na začátku prosince uspořádáme výstavu, kde bude mít každý předmět štítek s popisem, žáci mohou o exponátu, který zapůjčili, povídat ostatním nebo o nich napsat do školního časopisu. Výstava může být i pro veřejnost, všechno natočí a odvysílá televize Bělák. Předměty označené svým jménem a třídou noste paní zástupkyni ředitele pro druhý stupeň Vlastě Krmáškové.
Celý článek...
 
Nový školní rok je tady Tisk

Milí žáci, vážení rodiče,
skončily prázdniny a máme tady opět nový školní rok. Snažíme se, aby naše škola byla školou moderní, otevřenou, aby naši žáci získali kvalitní znalosti a byli dobře připraveni pro život. Přáli bychom si, aby slova jako přátelství, pomoc, ochrana přírody, slušné a ohleduplné chování, tolerance, spolupráce, kreativita, přijetí vlastního a společného rozhodnutí, důstojnost lidské osobnosti, schopnost pozitivního hodnocení sebe i druhých jim nebyla cizí.

Celý článek...
 
Organizace výuky první školní týden Tisk

Informace pro rodiče nastupujících prvňáčků.
Organizace výuky pro 2. - 9. ročník.

Organizace školního roku 2010/2011.

 
Ceny stravného Tisk
Cena stravného za jeden odebraný oběd platná od 1.1.2012

I.kategorie       28,-Kč   žáci  6-10 let
II.kategorie      30,-Kč   žáci 11-14 let
III. kategorie    32,-Kč   žáci od 15 let

Doplatek do plné ceny při neoprávněně odebraném neodhlášeném obědu je 36,- Kč.

 
Vedení školy přeje žákům krásné prázdniny a rodičům a učitelům pohodovou dovolenou. Tisk
 
 
<< Začátek < Předchozí 141 142 143 144 145 146 147 148 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL