Facebook
Talenti

Hlavní nabídka

Na web skoly male

Projekt EU

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


Přednáška studentů stomatologie žáky naučila starat se lépe o chrup Tisk
beseda zuby3jpgJak si správně čistit zuby a co se může s chrupem stát, pokud se o něj dobře nestaráme. To byla hlavní témata přednášky studentů Lékařské fakulty Masarykovy univerzity v Brně Michaely Gamonové a Patrika Paulišky, kterou ve čtvrtek 9. a pátek 10. září vyslechli žáci druhého stupně.
Celý článek...
 
Zúčastněte se dějepisného projektu, bude to zábava! Tisk
Co všechno odnes čas. Tak jsme nazvali nový projekt, který bude spočívat ve shromažďování a vystavení oblečení a předmětů, které se užívaly v minulém století. Žáci mohou nosit do školy například staré gramofonové desky, kazety, foťáky na film, zapůjčit psací stroje, boty či kravaty po dědečkovi a spoustu jiných věcí, které máme schované někde v hloubi skříní nebo ve sklepě. Nedoporučuje se nosit cennosti, jako jsou šperky. Předpokládáme, že někdy na začátku prosince uspořádáme výstavu, kde bude mít každý předmět štítek s popisem, žáci mohou o exponátu, který zapůjčili, povídat ostatním nebo o nich napsat do školního časopisu. Výstava může být i pro veřejnost, všechno natočí a odvysílá televize Bělák. Předměty označené svým jménem a třídou noste paní zástupkyni ředitele pro druhý stupeň Vlastě Krmáškové.
Celý článek...
 
Nový školní rok je tady Tisk

Milí žáci, vážení rodiče,
skončily prázdniny a máme tady opět nový školní rok. Snažíme se, aby naše škola byla školou moderní, otevřenou, aby naši žáci získali kvalitní znalosti a byli dobře připraveni pro život. Přáli bychom si, aby slova jako přátelství, pomoc, ochrana přírody, slušné a ohleduplné chování, tolerance, spolupráce, kreativita, přijetí vlastního a společného rozhodnutí, důstojnost lidské osobnosti, schopnost pozitivního hodnocení sebe i druhých jim nebyla cizí.

Celý článek...
 
Organizace výuky první školní týden Tisk

Informace pro rodiče nastupujících prvňáčků.
Organizace výuky pro 2. - 9. ročník.

Organizace školního roku 2010/2011.

 
Ceny stravného Tisk
Cena stravného za jeden odebraný oběd platná od 1.1.2012

I.kategorie       28,-Kč   žáci  6-10 let
II.kategorie      30,-Kč   žáci 11-14 let
III. kategorie    32,-Kč   žáci od 15 let

Doplatek do plné ceny při neoprávněně odebraném neodhlášeném obědu je 36,- Kč.

 
Vedení školy přeje žákům krásné prázdniny a rodičům a učitelům pohodovou dovolenou. Tisk
 
 
Bylo nás málo, ale přesto to byl super výlet Tisk
vlet7Tuto větu by řekl snad každý z nás. Žáci z 8.C se rozhodli, že tento výlet společně prožijí na chatě Svoboda u Ostravice ve dnech 25.-27. června. Na výlet jelo celkem třináct žáků na dva dny, i když naše tašky vypadaly jako na dva týdny. Chata Svoboda byla pěkná, nejvíc se nám asi líbily ping pongové stoly, které byly na každém rohu. První den, tedy v pátek, nám počasí moc nepřálo, a tak jsme den trávili hraním ping pongu, šipek a stolního fotbalu. V sobotu se vyčasilo a my jsme vyrazili trošku do přírody. Vařili nám tam dobře. V sobotu na večeři jsme měli k dispozici krb, kde jsme si opékali párky a opět hráli ping pong. Následujícím dnem výlet skončil a my jsme jeli domů. Velmi se nám tam líbilo a klidně bychom tam byli delší dobu.       Nela Juříčková, Klára Kantorová a Kamila Kruková, 8.C
(fotky)
 
Poslední sběrová akce Tisk
Musíme pochválit žáky, kteří přinesli sběr: 5.C – 105 balíků, 2.A – 26 balíků, 3.A a 3.B – po 16 balících starého papíru. Snad se příští rok do sběrové akce zapojí více tříd. S. P.
 
Budujeme televizní a fotografické studio Tisk
studio2Natáčet zprávy i jiné pořady TV Bělák a téměř na profesionální úrovni fotografovat. Tyto možnosti nabídne žákům nové studio, které v těchto dnech budujeme. Žáci mohou v místnosti plné osvětlovací a výpočetní techniky nejen natáčet a fotit, ale vzniklý materiál hned sestříhat a upravit na počítačích vybavených speciálním softwarem. Peníze na vybavení (studiová světla, počítače, software, kamera, výtvarný materiál) se škole podařilo získat v dotačním programu Magistrátu města Ostravy. (fotky) J.G.
 
Připravily jsme krásný projekt pro prvňáčky Tisk
Náš projekt se konal v úterý 22. června v 1.A paní učitelky Miluše Šelleové. Téma projektu byla pohádka Dlouhý, Široký a Bystrozraký. Vyrobily jsme krásné věci, například kulisy Dlouhého, Širokého a Bystrozrakého, velkolepý hrad, také pexeso, skládačky a další malé věci. Příprava nám trvala týden, program jsme měly připravený na čtyři hodiny. Děti se bavily a také poučily, zasoutěžily si a na konci projektu dostaly sladkou odměnu. Moc se těšíme na další projekty a zábavu s našimi menšími kamarády.
                                                                   Kristýna Opatřilová, Kateřina Marková a Gabriela Křížová, 6.A, J.G.
 
<< Začátek < Předchozí 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL