Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Náhodný obrázek

TV Bělák - školní televize

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


Důležité informace k zápisu Tisk
Vážení rodiče budoucích prvňáčků,
níže v tomto článku najdete další důležité informace k zápisu, například odklady školní docházky, kritéria přijetí do školy, průběh zápisu a další. Základní informace k zápisu jsou níže v této rubrice.    Vaše škola
Celý článek...
 
Jižní listy o nás opět píší Tisk
Ani v únorovém vydání Jižních listů nechybí články o dění v naší škole. Na stranách 20 a 21 najdete texty o vánočním jarmarku a o basketbalovém turnaji X-MAS SNAKES CUP, pořádaném v naší škole.   J.G.
 
Naši žáci se již podruhé zúčastnili rozlosování Davis Cupu Tisk
zs dvorskeho davis cup 2Osm našich žáků 8. a 9. tříd, kteří reprezentují školu na sportovních soutěžích (atletika, florbal), se ve čtvrtek 31. ledna na ostravské radnici zúčastnili rozlosování daviscupového zápasu Česká republika – Nizozemsko. Žáci - doprovázeni panem ředitelem Milošem Kosíkem a paní učitelkou Renatou Adamíkovou - se při této příležitosti setkali a vyfotili jak s oběma tenisovými týmy, tak s primátorem Ostravy Tomášem Macurou, náměstkyní primátora Andreou Hoffmannovou a náměstkem hejtmana Lukášem Curylem, zúčastnili se losování i tiskové konference, dostali upomínkové předměty a vstupenky na Davis Cup. Této prestižní akce se naši žáci účastnili také v loňském roce.   J.G.
 
Jižní listy píší o naší škole Tisk
Lednové Jižní listy přinášejí článek o působení baníkovské obchodní akademie na půdě naší školy. Text najdete na straně 19.   J.G.
 
Naši žáci uspěli v netradičních závodech ve šplhu Tisk
img 20190130 120433Po úspěchu ve florbalu je tady další skvělé umístění našich žáků ve sportu, tentokrát v závodech ve šplhu. V klání, které se konalo ve středu 30. ledna v ZŠ Šoupala, byli starší chlapci (8. a 9. tř.) třetí, mladší (6. a 7. tř.) vybojovali druhou příčku, starší dívky obsadily druhé místo a mladší děvčata skončila čtvrtá. Všem zúčastněným žákům patří pochvala za reprezentaci naší školy. (foto)  J.G.
 
Naši starší kluci byli v krajském kole florbalového turnaje druzí Tisk
V krajském kole florbalového turnaje, které se konalo v pátek 25. ledna v Krnově, vybojovali naši chlapci 8. a 9. tříd druhé místo. „Konkurence byla silná. Tým, který vyhrál, se skládal ze samých florbalistů se zkušenostmi i ze zahraničí. Snažili jsme se, ale na prvenství to tentokrát nestačilo", uvedli Tomáš Elbl a Ondřej Vilém z 9. A.    J.G.
 
Zápis do 1. tříd - informace Tisk
 
Organizace výuky v den vysvědčení, prázdniny Tisk
Vážení rodiče, milí žáci,

jak víte, tento týden ve čtvrtek se rozdává výpis z pololetního vysvědčení. Dochází proto k určitým organizačním změnám, a to následujícím: Ve čtvrtek se nejprve učí dle rozvrhu a pak se rozdává vysvědčení; na prvním stupni čtvrtou vyučovací hodinu, na druhém stupni pátou. Výuka pak již nepokračuje. Obědy se vydávají do 13:30 hodin. V pátek 1. února jsou pololetní prázdniny a následující týden prázdniny jarní. Nástup do školy je v pondělí 11. února.       Vaše škola

 
Začalo vysílat žákovské školní rádio Tisk
Od těchto dní má naše škola další médium, které mohou tvořit žáci. Vedle školního časopisu Chaos teenagerů a Literárních sešitů je to nově školní rádio, pro které ve čtvrtek 24. ledna připravili krátký program žáci 8. A. Vysílání obsahovalo například moudrý citát či zprávy o dění ve škole. Další program žáci připravují na pondělí 28. 1., kdy by vysílání rádi obohatili například o vtipy, zajímavosti nebo o písničku. Redaktory školního rádia se mohu samozřejmě stát i jiní žáci 1. nebo 2. stupně, zájemci, hlaste se u učitele J. Goje.         J.G.
 
Informace k blížícímu se termínu odevzdání přihlášek na střední školy Tisk
Připomínám všem zájemcům o studium na SŠ a víceletá gymnázia, že 1. 3. 2019 je poslední termín k odevzdání přihlášek. Níže najdete další informace k přijímacím zkouškám.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL