Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Náhodný obrázek

TV Bělák - školní televize

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


TV Polar odvysílala reportáž o našich projektových dnech k 100. výročí vzniku ČSR Tisk
Podívejte se na reportáž TV Polar o projektových dnech na prvním stupni, které byly věnovány stému výročí vzniku Československa. Reportáž začíná v čase 06:50.     Vaše škola
 
V Jižních listech je opět několik článků o naší škole, svými texty přispěli i žáci Tisk
V 10. čísle Jižních listů najdete hned několik článků o naší škole a také Junior redakce tohoto měsíčníku patřila opět našim žákům. Na straně 13 najdete článek o našem vítězství v kreativní soutěži pořádané při projektu Ostrava fandí kontinentům, následující stránka je věnována Junior redakci, kterou naplnili naši žáci svými originálními texty o tom, jak by mohl obvod vypadat za sto let, a připojena je rovněž informace o 2. místě našeho časopisu v krajském kole celostátní soutěže školních magazínů. O úspěchu našich žáků v anglické soutěži se dovíte na straně 15 a na následující straně si můžete přečíst, že šachový turnaj obvodu vyhrál náš žák 6. třídy Michal Kroupa.    Vaše škola
 
Představení v DK Akord provedlo žáky 2. stupně dějinami ČSR Tisk
10X10 let Československa, to je název divadelního pásma, které ve čtvrtek 1. listopadu v DK Akord zhlédli žáci 6. ž 9. tříd. Představení je věnováno historii Československé republiky, od jejího založení v roce 1918 až po rozpad v roce 1993, takže je lze považovat za součást projektových dnů ke stoletému výročí vzniku republiky, které žáky druhého stupně čekají tento čtvrtek a příští týden v pondělí. Představení publikum provedlo všemi důležitými osmičkovými roky, válkami i sametovou revolucí, přičemž tvůrci kombinovali výklad, divadelní skeče, balet, promítání videí i fotek či stínové divadlo.   J.G.
 
Na druhém stupni se hlasovalo pro nejkrásnější výtvarnou práci - klobouk Tisk
p1230970Ve třídě 8. B se konala výtvarná soutěž o nejkrásnější klobouk. Výrobky byly vystaveny ve foyeru školy a všichni žáci i zaměstnanci mohli hlasovat pro klobouk, který se jim nejvíce líbil. A jak to dopadlo? První místo získal Honza Pham, druhý byl klobouk Kristýny Uhlářové, třetí místo obsadil Mihály Jáncsij a zvláštní cenu za precizní zpracování výrobku dostala Zuzana Schwenznerová.  (foto)  J.G.
 
Program Má vlast nadchl také naše žáky Tisk
Dne 26. října šla 9. B do Trojhalí Karolina na akci s názvem Má vlast, která se konala při příležitosti 100 let od založení Československa. Akce probíhala jako koncert z videoprojekcí.
Celý článek...
 
Naši modeláři skvěle uspěli na Mistrovství ČR! Tisk
img 20181020 131952V ZŠ Dukelských hrdinů v Dubenci u Jaroměře proběhlo Mistrovství ČR papírových modelů kategorie osobních vozů. Na této soutěži se nám povedlo získat 10 medailí, 3. místo v klubech a 2. mistrovské tituly. Níže najdete podrobnosti.
Celý článek...
 
Ve školním parlamentu si žáci mohli popovídat s panem ředitelem Milošem Kosíkem Tisk
p1230770Školní projekty, novinky nebo plány, co dále ve škole zlepšovat. To byla některá z témat prvního žákovského parlamentu v tomto školním roce. Hostem, který v úterý 17. října odpovídal na řadu dotazů 24 žáků prvního i druhého stupně, byl pan ředitel Miloš Kosík. Ten dětem udělal radost nejen povídáním, ale také bonboniérami, které jim donesl pro dobrou náladu. Níže se dovíte, o čem se v parlamentu například mluvilo.
Celý článek...
 
Naši žáci si užili krásný orientační běh v okolí Slezskoostravského hradu Tisk
dsc 0181Ve středu 17. října se 24 žáků naší školy zúčastnilo 28. ročníku závodu v orientačním běhu Finále škol 2018 při příležitosti oslav 100. výročí vzniku Československa. Závody se konaly na Slezskoostravském hradě, naše škola se v soutěži družstev umístila na 5. místě. Níže najdete podrobnosti o individuálních výkonech našich běžců.
Celý článek...
 
Děti a jejich vychovatelé z družiny vytvořili krásnou podzimní výstavku Tisk
p1230773Podívejte se na krásné výrobky s podzimní tematikou z dílny školní družiny, které v posledních dnech a týdnech zdobily foyer na prvním stupni.    Vaše škola
 
Dejte hlas našim projektům v rámci participativního rozpočtu obvodu! Tisk
A po roce tady opět máme hlasování o participativním rozpočtu obce pod názvem Společně tvoříme Jih. Po úspěšném otevření zahradního altánu pro děti žádáme letos o prostředky na rozšíření stávajícího parkoviště pro zaměstnance školy. Uvolníme tím místa k stání obyvatelům okolních domů a usnadníme rodičům přivážení dětí auty do školy a školky. Náš návrh byl omylem začleněn do části Hrabůvka, má tedy označení H3. Školka zamýšlí rekonstruovat hřiště - vybudovat nová pískoviště, herní prvky a podobně. Tento projekt najdete na stránkách obvodu pod označením D4. Hlasování začne 29. října. Dejte nám svůj hlas! (prezentace rekonstrukce parkoviště) (prezentace rekonstrukce hřiště školky)         Vaše škola
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL