Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Na web skoly male

Projekt EU

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


Barevný podzim a vitamíny Tisk
20201110 143203Až do 18. 11. pokračovala distanční výuka na 1. stupni, a proto jsme se ve ŠD rozhodli pokračovat v přípravě námětů a aktivit s podzimní tématikou. Kladné reakce a poděkování rodičů za projekt STROMY nás již přesvědčily, že naše snaha a příprava nebude zbytečná. Nápadů se sešlo hodně, měli jsme z čeho vybírat, vždyť barevná paleta podzimu je opravdu velmi pestrá. Myslím, že nejvíce se dětem líbil drak VITAMÍŇÁK a RAJČE či DÝNĚ na houpačce. Opět velice děkujeme rodičům za spolupráci, velmi si toho vážíme. (foto)     Za školní družinu Jana Kotalová
 
Informace k otevření školy od 30. 11. 2020 Tisk
Přátelé,
níže v tomto článku se dovíte veškeré informace ohledně nástupu do školy od pondělí 30. listopadu - organizaci výuky, hygienická pravidla, provoz jídelny, družiny a mnohé další. 
Celý článek...
 
Projektem ve škole propagujeme třídění odpadu Tisk
ff6a72da-34b8-42ae-8afb-5d5093ed0693Naše škola se v průběhu letošního podzimu zúčastnila projektu Moravskoslezského kraje Třídíme odpad! Osvěta probíhala v období září až říjen 2020, kdy se naši žáci prvního stupně s pomocí svých starších spolužáků (9. ročníky) a koordinátorky projektu Kristýny Kubištové seznamovali s problematikou třídění odpadu.
„Žáci druhého stupně se pak do různých aktivit projektu zapojili i v průběhu distanční výuky – zahráli si na detektivy a zjišťovali, jaké možnosti třídění mají ve svém okolí, vytvářeli prezentace, přemýšleli, jak správně vyhodit obal od svačiny, a vytvořili reklamní objekt s názvem Čistý domov, který prezentuje důvody, proč je důležité třídit odpad," uvedla paní učitelka Kubištová. Objekt je v současnosti k vidění ve foyeru školy na druhém stupni.
V rámci projektu škola obdrží od Moravskoslezského kraje plastové nádoby, lisy na PET lahve i odměny pro zúčastněné žáky. (foto) J.G.
 
Informace k otevření školy 18. 11. pro 1. a 2. třídy Tisk

Prosíme zákonné zástupce, aby do školy posílali pouze zdravé děti bez příznaků infekčního nebo virového onemocnění. Ráno bude dětem měřena teplota a provedena dezinfekce rukou. Pokud mají děti vlastní dezinfekci, používají svou (alergici). Vstup do školy je povolen pouze dětem. Děti musí mít roušku ve všech prostorách školy, školní jídelny, školní družiny a při výuce. Požadujeme, aby dítě mělo denně 2 čisté roušky. Náhradní rouška bude uložena v sáčku.

V případě zjištění nemoci bude dítě izolováno a zákonný zástupce si ho ihned po telefonické výzvě vyzvedne ze školy. Prosíme, mějte funkční a dostupné telefony.

Níže najdete řadu dalších důležitých informací.

Celý článek...
 
Informace k přijímačkám na stránkách ministerstva školství Tisk
Vážení rodiče, milí žáci, aktuální informace k přijímacímu řízení na střední školy a konzervatoře pro školní rok 2020/21 najdete na stránkách MŠMT pod následujícím odkazem: https://www.msmt.cz/vzdelavani/stredni-vzdelavani/prijimani-na-stredni-skoly-a-konzervatore.   Vaše škola
 
Skvělé! Naše projekty v participativním rozpočtu uspěly a budou se realizovat! Tisk
Je to úžasná zpráva pro naši školu. Projekty s názvy Na zahradě naší školky nenudí se kluci, holky a
Budka na knihy a časopisy, které jsme navrhovali v rámci participativního rozpočtu obvodu, uspěly v hlasování veřejnosti a budou realizovány. Rádi bychom poděkovali všem rodičům a přátelům školy za podporu, kterou našim návrhům poskytli.
A ještě jedno poděkování, a sice za Vaši spolupráci při distanční výuce.         Vaše škola
 
Podívejte se na práce žáků vzniklé během distanční výuky Tisk
prace 4Žáci během distanční výuky plní řadu úkolů, z nichž mnohé jsou zaměřeny také na tvůrčí schopnosti či fantazii. Připomeňme Literární sešity s hravými texty sedmáků, nyní se můžete podívat na zdařilé obrázky nebo referáty žáků 7. a 8. tříd.     J.G.
 
Je tady 3. číslo Literárních sešitů Tisk
Během distanční výuky napsali žáci 7. ročníku krátké, legrační texty o tom, jak si představují domácí strašidlo. Snad vám takové strašení v našich Literárních sešitech přinese úlevu od ještě strašidelnějšího viru.      J.G.
 
I v době uzavření škol o nás Jižní listy píší! Tisk
Přátelé, v nových Jižních listech najdete článek Naši žáci uspěli v ekologické soutěži (str. 11), kde je mezi jinými zmiňován i úspěch naší školy, strana 15 pak přináší Junior redakci s uměleckými texty a obrázky našich žáků.       Vaše škola
 
Říjen ve školní družině Tisk
stromy 5Zahájení nového školního roku v běžném režimu a po měsíci opět přechod na distanční výuku. Ve školní družině jsme původně plánovali projektový týden na téma STROMY (20. 10. Den stromů). Náměty, pracovní listy, vystřihovánky a další aktivity bylo potřeba přizpůsobit tak, aby práci s nimi zvládli žáci doma a samostatně. Zvolili jsme již osvědčenou přípravu materiálu do obálek, které si mohli zájemci vyzvednout na vrátnici školy. Jako bonus byla dětem v příloze poslána pohádka Dřevěné království, ve které se hovoří o českém národním stromu – lípě. O tom, že bylo toto téma pro děti zajímavé a inspirující, svědčí fotografie, které nám poslali rodiče. Tímto jim děkujeme za spolupráci. (foto)                Za školní družinu Jana Kotalová
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL