Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Na web skoly male

Projekt EU

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


Osobní konzultace ve škole se nekonají Tisk
Vážení zákonní zástupci,
plánované konzultace v úterý 10. 11. se s ohledem na nouzový stav ruší.      Vaše škola
 
Jídelna v provozu, nahlaste odběr obědů Tisk
Vážení zákonní zástupci, milí žáci,
školní jídelna je nadále v provozu. Je však nutné ve školní jídelně nahlásit znovu Váš odběr obědů. Učiňte tak během dneška (2. 11. 2020) buď mailem, nebo telefonicky u vedoucího ŠJ p. Bednáře. E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , tel. číslo: 595 700 558.   Vaše škola
 
Aktuální informace: podzimní prázdniny, distanční výuka Tisk
Vážení zákonní zástupci,
pokud vláda nerozhodne jinak, budeme od 2. 11. pokračovat v distanční výuce podle nastavených pravidel.
V době podzimních prázdnin (26. 10. - 30. 10.) výuka neprobíhá, škola a školní jídelna jsou uzavřené. O všech změnách Vás budeme informovat. Přejeme klidné dny, děkujeme za spolupráci a prosíme o dodržování vládních opatření, a hlavně zůstávejte zdrávi.
Vaše škola
 
Nové rozvrhy hodin videokonferencí, konzultace učitelů Tisk
Vážení rodiče, milí žáci, 
od pondělí 19. října platí nové rozvrhy hodin videokonferencí na 2. stupni, tady je najdete. Pedagogové Vám budou k dispozici pro případné dotazy k výuce v těchto konzultačních hodinách.    Vaše škola
 
Informace o fungování jídelny, odhlašování obědů Tisk
Vzhledem k nařízení vlády ze dne 8. 10. o školní docházce ve dnech 12. 10. - 23. 10., kdy je uzavřena škola, je možné stravování ve školní jídelně pro všechny žáky s distanční výukou, a to v době 11,30-14,00 hodin.
Vstup do jídelny pro žáky 1.-5. ročníku je přes vrátnici I. stupně.
Vstup do jídelny pro žáky 6.-9. ročníku je přes vrátnici II. stupně.
Pokud žáci nebudou v uvedených dnech využívat stravování ve školní jídelně, je nutné se odhlásit u vedoucího školní jídelny nejpozději ve středu 14.10.2020 do 14,00 hodin.
Rovněž se v uvedené dny nebudou vydávat obědy do jídlonosičů.
                                                                       Vedoucí školní jídelny Antonín Bednář
 
Důležitá informace: Jídelna bude fungovat Tisk
Přátelé,
změna oproti původním informacím nastala v podobě konzumace obědů ve školní jídelně. MŠMT ve 13,30 h zveřejnilo na svém webu novou informaci o tom, že děti/žáci mohou ve školní jídelně poobědvat. Po dobu uzavření školy bude fungovat školní jídelna, a to v čase 11:30 až 14:00 hodin. Žáci 1. až 5. tříd budou do školní budovy vstupovat přes vrátnici na prvním stupni, žáci 6. až 9. tříd přes vrátnici na stupni druhém. Na obědy mohou chodit jen zdravé děti, současně je nutné, aby se žáci před vstupem do jídelny v šatně své třídy přezuli. Žáci musí mít roušky, dezinfikovat si ruce, mezi sebou dodržovat odstup 2 metry, a to i v řadě na jídlo i u odnášení. Ve škole se nezdržují, jen po nutnou dobu na jídlo. Při porušování pravidel bude žák ze stravování vyloučen.     Děkujeme Vám za spolupráci, Vaše škola
 
Od středy 14. října škola uzavřena Tisk
Vážení rodiče a zákonní zástupci, milí žáci,
dle nařízení vlády bude škola od středy 14. října uzavřena. Toto opatření platí také pro všechny odpolední aktivity, družinu. Bude se vyučovat distančně, základní platformou pro on-line výuku na 2. stupni je nástroj TEAMS služby Office 365 a systém EduPage, na 1. stupni bude výuka probíhat dle pokynů třídních učitelů, které budou rodičům sděleny e-mailem.
Upozorňujeme rodiče i žáky, že účast v distanční formě vzdělávání – on-line je povinná. V případě absence žáka v hodině je nutná omluvenka.
Žáci bez přístupu na internet – na základě odevzdaného dotazníkového šetření si vyzvednou studijní materiály na vrátnici 1. nebo 2. stupně ve všední dny od 6.30 do 10.00 nebo 14.00 až 16.30 hodin. 
Podzimní prázdniny jsou od 26. 10. do 30. 10., nástup do školy nejdříve 2. 11.  
Škola bude sledovat aktuální situaci, o případných změnách budete informováni – webové stránky, systém EduPage.

Děkujeme za pochopení a za spolupráci. Popřejme si navzájem hodně trpělivosti, tolerance, pochopení a hlavně pevné zdraví.

                                               Vedení školy

 
Vydáváme 2. číslo Literárních sešitů Tisk
Přečtěte si nové číslo našich Literárních sešitů. Co v nich najdete? Reakci žákyně 7. třídy na virovou epidemii, básně nadějné autorky z téhož ročníku a příběh vyprávěný dívkou z 6. A, který nám připomene léto a prázdniny. Příjemné čtení.   J.G.  
 
Žáci se ve školním parlamentu setkali s paní učitelkou Janou Jeřábkovou Tisk
thumbnailPopovídat si v méně formálním prostředí, než je školní třída během vyučování, dovědět se něco o lidech, kteří ve škole pracují, více se se svou školou identifikovat. Tak by se dal krátce shrnout hlavní smysl našeho školního parlamentu, který dětem nabízí mimo jiné setkávání se zaměstnanci školy – vedením, pedagogy či jinými pracovníky. V pondělí 5. října byla tímto hostem paní učitelka Jana Jeřábková. Doplňme, že žáci mohou při těchto setkáních také prezentovat své nápady a návrhy, například projekty, různé akce a podobně.    J.G.
 
Podzimní výstavka školní družiny Tisk
dsc 0705Děti a vychovatelé ze školní družiny připravili ve foyeru školy na prvním stupni krásnou výstavku dílek s motivy podzimu, doplněnou papírovými modely vzniklými v našem modelářském kroužku. (foto)    J.G.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL