Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Náhodný obrázek

TV Bělák - školní televize

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


Přivítali jsme prvňáčky, ať se jim v naší škole líbí! Tisk
p12501462. září 2019 byl slavnostním dnem zejména pro 45 prvňáčků a také jejich rodiče a prarodiče, kteří je do školy doprovodili. Ve škole je čekal tradiční skok přes pastelku, za který dostali na krk klíčenku s keramickou medailí, na které je znázorněn symbol naší školy - sova.
Celý článek...
 
Zákaz vjezdu aut ke škole Tisk
Vážení rodiče,
v zájmu bezpečnosti Vašich dětí nyní platí zákaz vjezdu k budovám školy i školky, a to z obou příjezdových stran. Vjezd je povolen pouze zaměstnancům školy, kteří mají platnou parkovací kartu.          Vaše škola
 
Jižní listy píší o našich projektech Tisk
V srpnových Jižních listech si můžete přečíst dva články o naší škole – o projektech Abeceda peněz a Olympijský víceboj. Texty najdete na straně 13.   Vaše škola
 
Slovo pana ředitele Miloše Kosíka k začátku nového školního roku Tisk
Vážení a milí,
 
jak to všechno uběhlo. Co? No přece prázdniny a dovolená. Vězte, že je právě tolik hodin, kolik právě je, máte-li na svých hodinách více nebo méně, není to naše vina, neboť my začínáme přesně včas.
Ano, tímto sloganem dřívější rozhlasové relace začínáme nový školní rok 2019/2020, takže: „Hurá do školy".
Všechny Vás, školáčci, žáčci, žáci, rodiče a vážení kolegové, hodlám vřele přivítat na prahu začínajícího nového školního roku. Zvláštní uvítání patří novým dětem v mateřince a to stejné nastupujícím prvňáčkům v naší základní škole.
Nástupem do mateřské školy a základní školy se pro děti i rodiče mnohé věci v životě významým způsobem změní. Vše bude pro Vás jiné, ale věřte, vážení rodiče, a nezoufejte, neboť pro Vaše ratolesti jsou odborně a nejlépe připraveni naši pedagogové, takže o Vaše děti bude po všech stránkách náležitě postaráno.
Všem tudíž přeji úspěšný start do školního rou 2019/2020 s tím, že jsem pevně přesvědčen o tom, že pozitivním přístupem na palubě spolupráce jsme schopni překonat veškeré možné vyskytnuvší se úskalí, které nám školní život může někdy přinést.
 
S tímto přáním Vás vítám.
 
Mgr. Miloš Kosík, Ph.D.,
ředitel ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les 
 
Deváťáci se rozloučili s naší školou Tisk
p1250040Žáci devátých tříd se předposlední den své školní docházky rozloučili se svými pedagogy i spolužáky. V hale si připravili akci, kde zazněly proslovy, promítaly se prezentace, byly předány dárky učitelům i deváťákům a taky se tančilo. Ať se Vám, milí žáci, v dalším životě daří! (foto)      J.G.
 
Škola v přírodě - tentokrát Zlatokopecká horečka Tisk
img 20190530 195811Ve dnech 27. 5. - 31. 5. se Nový Hrozenkov stal územím kovbojů. Třeťáci bojovali o území s největším množstvím zlata. Hry a soutěže vedly děti k týmové práci. Společně plnily úkoly, pořizovaly si nářadí potřebné k rýžování zlata, získávaly prvotní informace z finanční gramotnosti. Odměnou bylo "zlato" a kovbojský večer v "saloonu ". (foto)   Stanislava Ritzová
 
Třeťáci byli na exkurzi u policistů Tisk
img 20190626 102734Dne 26. června se žáci 3. A a 3. B stali na dopoledne policisty. Na exkurzi policejního oddělení se seznámili s různými způsoby vyšetřování. Pod dohledem zkušených policistů zásahových jednotek si vyzkoušeli těžké zbraně, ochranné štíty a neprůstřelné vesty, seznámili se s prací vyšetřovacích techniků (snímání otisků prstů apod.), prohlédli si cely pro zadržené zločince a také policejní vozy. Děti byly nadšené a celá akce se jim líbila. (foto)   Stanislava Ritzová
 
Zlatokopové v Holčovicích Tisk
vp holovice4Třídy 4. C a 5. D jely společně i na ozdravný pobyt (kromě spolupráce na projektu abeceda peněz), letos jsme ve dnech 3. až 7. června navštívili opět Jeseníky a byli ubytováni v Holčovicích, v hotelu Zlatá Opavice - s bazénem, pěknými pokoji i dobrým jídlem.
Celou školu v přírodě provázel program Zlatokopové. Hráli jsme hry, „sbírali dolary" a dokonce těžili v blízkém potoce „zlato". Níže najdete fotky a další podrobnosti.
Celý článek...
 
Týmový den utužil kolektivy žáků 2. stupně Tisk
p1250004Žáci druhého stupně prožili ve středu 26. června týmové dopoledne, kdy ve skupinách procházeli stanoviště a společně se snažili splnit zadaný úkol. Vytvářeli monstrum, házeli kroužky nebo freesbee, v týmu kreslili nebo na trávě lyžovali. Děti utužily kolektivy, užily si společnou část dopoledne, navíc odešly s drobnými cenami, které jsme nakoupili s přispěním Moravskoslezského kraje.  (foto)    I.A.
 
Projekt tříd 5. D a 4. C ve spolupráci s Českou spořitelnou se skvěle vydařil Tisk
p1240926„Učíme školáky o penězích tak, že je to baví" – To je slogan projektu České spořitelny Abeceda peněz zaměřeného na finanční gramotnost. A žáci našich tříd 5. D a 4. C, kteří se do programu zapojili, by jistě potvrdili, že zábava, ale i spousta poučení o světě peněz to jistě byly. Níže se dovíte všechny podrobnosti o tom, co děti a jejich paní učitelky v projektu dělaly, včetně průběhu závěrečného jarmarku, který se konal 19. června u polikliniky v Hrabůvce.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL