Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Na web skoly male

Projekt EU

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


Žádost školy Tisk
Vážení rodiče, zákonní zástupci,
žádáme Vás, abyste od 2. 9. 2020 používali při vstupu do školních budov roušky. Do školy vstupujte pouze ve výjimečných případech. Děkujeme.         Vaše škola
 
Co Vás čeká ve škole od 1. 9. 2020 Tisk
Milí přátelé,
zde je shrnutí informací a pravidel na základě „Manuálu" vydaného MŠMT:
 
1. Školní rok 2020/2021 bude zahájen v plném rozsahu (ZŠ + ŠD).
(organizaci 1. dne i 1. týdne najdete na našich webových stránkách i dveřích školy)

2. Žáci při nástupu neodevzdávají potvrzení o bezinfekčnosti a není jim měřena teplota.

3. Roušky v prostorách školy nejsou povinné. Výjimka je pouze první den při nástupu prvňáčků a týká se zákonných zástupců a dalších doprovázejících osob. (viz informace na webových stránkách).

4. V současné době nemá škola ani ŠD žádná speciální omezení (např. počty žáků ve třídě, rozestupy, organizace vstupu do školy, šaten atd.). Pokud dojde ke změně, budete včas informováni.

5. Do školy mají povolen vstup pouze zdravé děti a dospělé osoby bez příznaků infekčního onemocnění. Neposílejte do školy děti kašlající, nachlazené, s horečkou apod. Dítě ani osoba s příznaky vírového onemocnění nebudou do školy vpuštěni. Pokud se u žáka projeví příznaky vírového onemocnění, jeho zákonný zástupce bude neprodleně kontaktován a bezodkladně si dítě vyzvedne ze školy.

6. Pokud dítě trpí alergii, informuje zákonný zástupce třídního učitele a předloží potvrzení, že dítě není infekční.

7. Ve všech prostorách školy je umístěna dezinfekce.

8. „Manuál" i jeho opravenou verzi najdete na stránkách MŠMT i ve škole. (vrátnice)

9. Děkujeme za spolupráci a zodpovědný přístup ke zdraví a bezpečí dětí i nás dospělých.

Vaše škola

 
Naši žáci dostali ocenění za výtvarné práce Tisk
41412144-dc00-4690-a9e9-9fc70bc060c0Ve čtvrtek 25. června na Magistrátu města Ostravy proběhlo předávání ocenění v soutěži Moje rodina..., kterou pořádala organizace Balonek.cz. Obrázky dětí budou vystaveny ve vestibulu magistrátu a po té v ostravském mléčném baru s názvem Naproti. Diplomy a věcné ceny si naši žáci (kteří tak ještě neučinili) mohou převzít ve škole. (foto)   Kristýna Gombošová, organizátorka soutěže v naší škole
 
Naši čtvrťáci se účastní soutěže Hledej pramen vody Tisk
clipboard01U příležitosti Světového dne vody připravila i letos společnost Ostravské vodárny a kanalizace a.s. (Ovak) ekologický projekt Hledej pramen vody. Velkého „ekoklání" se zúčastnilo 30 týmů z celé Ostravy a nechyběla ani naše škola. Tým Sporťáků, Vodochráněk a Hráčů tvořili žáci 4. ročníku. Níže se dozvíte více informací.
Celý článek...
 
Barevný závěr roku ve 3. a 4. třídách Tisk
img 20200617 115345Kdo si jako dítě rád nemodeloval z plastelíny? Právě tuhle oblíbenou zábavu si připomněly děti ze 3. a 4. třídy v Prima pokusech. Plastelínu si dokonce samy vyrobily. Bylo to super dopoledne! (foto)     Stanislava Ritzová
 
Ve výtvarné soutěži máme čtyři 1. místa! Tisk
5349f23a-49ca-4afb-8539-56ba9a64fcffOdborná porota výtvarné soutěže Moje rodina... udělila 1. místa našim žákyním Lucii Pacíkové (6. třída) a Lence Phamové (8. třída). V internetovém hlasování veřejnosti pak zvítězily také práce Elišky Nohelové (6. třída) a Lucie Štěrbové z 8. ročníku. Podívat se na to můžete na stránkách organizace Balonek.cz, která soutěž pořádala.    J.G.
 
Naši žáci se účastnili výtvarné soutěže, podívejte se na fotky jejich prací Tisk
cd0e9f68-b0e1-4ded-abb8-fe4d6cd17d1eNaši žáci 6. a 8. tříd se zúčastnili výtvarné soutěže s názvem Moje rodina..., kterou pořádala organizace Balonek.cz. Děkujeme všem soutěžícím žákům i těm, kteří je podpořili v hlasování veřejnosti. (soutěžní práce našich žáků)   Kristýna Gombošová, koordinátorka soutěže v naší škole
 
Jižní listy o nás píší Tisk
Milí přátelé, dovolte, abychom Vaší pozornosti doporučili články v Jižních listech, které se týkají naší školy: participativní rozpočet pro školy (str. 5) a ocenění obvodu Ostrava - Jih pro paní učitelku Ivanu Dybalovou (str. 17).     Vaše škola 
 
Skvělé! Přišel nám děkovný dopis z australské školy, které jsme poslali výtvarné práce žáků Tisk
V letošním školním roce jsme s žáky 7. a 8. ročníků vytvořili anglické projekty, které reagovaly na katastrofální lesní požáry v Austrálii. Vzniklé práce jsme poslali do australské školy German International School Sydney, abychom dali najevo svou solidaritu.
Nyní jsme od australských kolegů obdrželi odpověď s poděkováním a přislíbením další spolupráce. Už nyní se těšíme na aktivity, které v tomto projektu můžeme realizovat. Níže najdete dopis z australské školy v originále i v českém překladu. J.G.
Celý článek...
 
I letos se čtvrťáci zapojili do projektu Abeceda peněz Tisk
img 20200303 081702I v letošním školním roce se naše škola přihlásila do projektu ČS známého pod názvem Abeceda peněz. Žáci 4. A navštívili pobočku ČS v Ostravě-Hrabůvce, založili vlastní firmu, nakoupili materiál, počítali náklady i ceny výrobků, připravili strategii prodeje a pomalu se připravovali na závěrečný jarmark.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL