Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Náhodný obrázek

TV Bělák - školní televize

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


Nanuk pro Matěje skončil částkou 18 075Kč! Tisk
Devatenáctý ročník sponzorské akce Nanuk pro... skončil. Podařilo se nám vybrat 18 075Kč (z toho MŠ 2 610 Kč). Nejvíce přispěla třída 6. A, která vybrala 2 400 Kč. Děkuji všem, kteří se finančně podíleli na této akci, která má v dnešní společnosti velký význam.   Pavla Bačovicová, koordinátorka akce
 
TV Polar opět natáčela v naší škole Tisk
Podívejte se na reportáž TV Polar o participativním rozpočtu pro děti škol obvodu Ostrava – Jih, v níž najdete také pasáž natočenou v naší škole (začíná v čase 2:35). Jedná se o návrhy žáků, jak vylepšit svou školu, a následné hlasování pro jednotlivé nápady. Připomeňme, že ze tří předložených návrhů se žákům nejvíce líbil školní rozhlas.   J.G.
 
Získali jsme třetí místo na beachvolejbalovém turnaji základních škol Tisk
Dne 18. června se naše školní družstvo zúčastnilo beachvolejbalového turnaje spolu s dalšími základními školami. Naši hráli celkem pět zápasů a v závěru vybojovali třetí místo, kdy porazili tým Polanky. Počasí se velmi vydařilo a žáci devátých ročníků tak mohli ukončit své volejbalové působení v naší škole, za které jim určitě patří poděkování, a své umění tak mohou směle prezentovat na střední škole.  P.B.
 
Naši žáci postoupili do superfinále projektu Ostrava fandí kontinentům Tisk

Ve středu 6. června 2018 se žáci naší školy zúčastnili sportovní akce Ostrava fandí kontinentům, která je součástí největší atletické soutěže v celé historii České republiky - Kontinentálního poháru.
Naše dvě štafety startující za tým Ameriky si zásluhou svých skvělých výkonů vybojovali postup do superfinále, které se uskuteční jako součást Kontinentálního poháru 8. - 9. září 2018 na Městském stadionu v Ostravě Vítkovicích. Všem závodníkům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci. Tv

 
Literární sešity číslo 8 – vyprávění ze života, pohádka i zamyšlení Tisk
Letos osmé Literární sešity jsou pestré - najdete v nich čtyři prozaické texty, z nichž dvě jsou vyprávěním o životních příbězích a mezilidských vztazích dnešních dětí, jeden příspěvek je pohádka, která nás reprezentuje v literární soutěži, a poslední text je s vtipem a nadsázkou napsané zamyšlení o tom, co se vám může dít v hlavě, když vás vůbec, ale vůbec nic chytrého nenapadá. Příjemné čtení.    J.G.
 
Na Zlaté tretře jsme měli svou reprezentantku Tisk

O postup do hlavního závodu na Zlaté tretře se pokoušely tisíce dětí z Česka, Slovenska a Polska. V soutěži Čokoládová tretra děti soutěžily na 28 moravských a slovenských stadionech. Vítězové pak postupovali do pěti krajských finále. Vítězstvím v ostravském krajském finále Čokoládové tretry si Adriana Varadi ze třídy I.A vybojovala postup do finále, mezi osm nejlepších běžkyň ve své kategorii, které bylo součástí tradičního atletického mítinku Zlatá tretra (13. 6. 2018). Adriana soutěžila na trati 100m a vybojovala vynikající čtvrté místo. Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci. MO

 
V prvním ročníku sběrové akce jsme nasbírali 17468 baterií Tisk
V rámci zapojení do projektu RECYKLOHRANÍ byl v naší škole vyhlášen první ročník sběru použitých baterií. Soutěžilo se mezi jednotlivci, ale i třídními kolektivy. Mezi třídami zvítězila 5. B s počtem 2960 kusů, na druhém místě se umístila 4. B - 2812 kusů a na třetím místě pak 2. A - 2410 kusů. Jednotlivci i třídní kolektivy budou odměněni. Děkuji všem za zapojení do této akce, která v dalším roce bude mít určitě pokračování.     Pavla Bačovicová
 
Představení Dekameron ničím zbytečně nešokovalo, jen skvěle pobavilo Tisk
Jelikož jsem věděl, že příběhy s názvem Dekameron budou mít hlavně milostná témata, vůbec mě nepřekvapilo množství vtipů s lechtivým nádechem během představení, které jsme zhlédli 11. června v Domě kultury města Ostravy.
Celý článek...
 
Výstavky připomínají vznik ČSR, děti se mohou těšit na podzimní projektový den Tisk
p1230566Naše škola se již nyní připravuje na podzimní oslavy výročí 100 let od založení Československa. Na chodbách na druhém stupni jsou v těchto dnech instalovány výstavky, které vznik republiky a její vývoj připomínají. Na podzim se žáci mohou těšit na projektový den k tomuto výročí. (foto)   B.L., J.G.
 
Náš žák Martin Přikryl získal v matematické soutěži 1. místo v ČR Tisk
p1230557Je to historický úspěch naší školy ve vědomostních soutěžích. Martin Přikryl, žák 5. A, zvítězil po dosažení plného počtu bodů v celostátní soutěži Matematický klokan.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL