Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Na web skoly male

Projekt EU

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


Výtvarné práce našich žáků zdobí prostory ÚMOb Ostrava - Jih Tisk
img 20200608 092644Úřad městského obvodu Ostrava – Jih vytvořil ve svých prostorách malou uměleckou galerii, kde mohou mateřské a základní školy našeho obvodu prezentovat výtvarná dílka talentovaných žáčků a žáků. Každá škola zde má k dispozici jeden obrazový rám formátu A1 a je na ní, které obrázky vystaví. Jediným kritériem je téma vyhlášené obecním úřadem vždy zhruba na tři měsíce. Níže najdete více informací i fotky výstavy.
Celý článek...
 
Projekt školní družiny Pohádka na víkend Tisk
fotoVe školní družině si pravidelně po obědě společně čteme. Příběhy s dětskými nebo zvířecími hrdiny, knihy na pokračování, ale mezi nejoblíbenější patří určitě pohádky. Přišla jsem s nápadem posílat pohádkové video dětem i v době uzavření školy (jedná se o mé autorské scénáře hrané ochotnickými divadelními spolky). Kolegyně Jana Kotalová vymyslela projekt „POHÁDKA NA VÍKEND", jenž každý týden přinesl jinou pohádku. Níže v tomto článku najdete další informace a také fotky obrázků dětí.
Celý článek...
 
Škola Vám děkuje Tisk
jednikaVážení rodiče, zákonní zástupci, milí žáci!
Rádi bychom Vám všem, kteří poctivě a svědomitě plníte zadané úkoly, vyjádřili náš obdiv a poděkování. Děkujeme dětem za chuť učit se, vzdělávat se a pracovat na sobě. Vám dospělým za spolupráci, trpělivost a pomoc, kterou Vašim dětem denně poskytujete. Nesmírně si toho vážíme a máte od nás v naší školní mluvě velkou jedničku s hvězdičkou. Vaše škola
 
Aktuální informace o konání jednotné přijímací zkoušky Tisk

Vážení rodiče,
připravili jsme pro vás aktuální informace ke konání jednotné přijímací zkoušky. Věra Záškodná - výchovný poradce

 
Vydáváme v tomto školním roce již desáté Literární sešity Tisk
V novém čísle Literárních sešitů si můžete přečíst dva texty od jednoho autora – Jana J. Kupce z 9. B, který v době karantény napsal výborné fejetony. Příjemné čtení přeje redakce.
 
Informace o osobní přítomnosti ve škole a jejích podmínkách - pro zákonné zástupce žáků 1. stupně Tisk
V souladu s usnesením vlády č. 491 ze dne 30. dubna 2020 je od 25. 5. 2020 umožněna osobní přítomnost žáků 1. stupně ZŠ na vzdělávacích aktivitách.
Zde jsou dva důležité dokumenty: přihláška k prezenční výuce čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění.
Níže v tomto článku najdete veškeré informace k nástupu dětí do školy.
Celý článek...
 
Vydávání zápisových lístků žákům 5. tříd Tisk

Zápisové lístky budou vydávány rodičům žáků, kteří se hlásili na víceletá gymnázia, od 25. května po domluvě s třídními učiteli. Věra Záškodná - výchovný poradce

 
Projekt Zdraví se dětem líbil Tisk
img 20200504 162308Školní družina připravila pro děti na začátek května zábavné úkoly, doplňovačky a náměty pro pracovní činnost na téma zdraví. Níže najdete podrobnosti a fotky.
Celý článek...
 
Deváťáci se už ve škole připravují na přijímací zkoušky, jejichž oficiální termín je 8. a 9. června Tisk
Jak víte, ministerstvo školství rozhodlo, že od 11. května se mohou žáci 9. tříd ve škole připravovat na přijímací zkoušky. U nás tuto možnost využilo 29 dětí a nyní již absolvují výuku se svými učiteli českého jazyka a matematiky. Důležitá je pro ně i pro jejich zákonné zástupce informace, že oficiální termín přijímacích zkoušek je 8. a 9. června. Nicméně ředitelé středních škol musí písemně jednoho každého uchazeče k „přijímačkám" pozvat, a to s uvedením konkrétního data a času testování.     Vaše škola
 
Informační brožura mezinárodního projektu Wat.Edu píše o naší škole Tisk
Jak asi víte, účastníme se mezinárodního projektu Wat.Edu, který je zaměřen na téma voda a ekologické problémy s ní spojené. Připomeňme, že naše škola byla vybrána jako jediná v rámci ČR maďarskými partnery, kteří celý projekt koordinují. Součástí programu je vydávání informačních publikací. V té dubnové si můžete přečíst, jak pozitivní reakce našich žáků na aktivity projektu motivují ostatní účastníky k dalším počinům.      Vaše škola
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL