Talenti

Hlavní nabídka

Na web skoly male

Projekt EU

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


V jarní sběrové kampani použitých baterií byla naše škola nejlepší v kraji! Tisk
Celkem 111 kilogramů použitých baterií odevzdala naše škola v rámci Recyklohraní v Jarní sběrové kampani se soutěží. Za tento výsledek nám patří 1. místo v Moravskoslezském kraji. Tady je diplom, níže čtěte podrobnosti o projektu.
Celý článek...
 
Prázdninová aktivita pro děti 1. až 5. tříd Tisk
Pro děti z 1. stupně jsme připravili prázdninovou aktivitu - malování kamínků z míst, která o prázdninách navštívily. V září se pak uskuteční výstavka kamínků a na závěr jejich směnárna. V tomto dokumentu se dovíte vícezde je průvodní kartička ke kamínku.       Lenka Lindovská
 
Informace pro rodiče budoucích prvňáků Tisk
Zákonní zástupci, kteří se nezúčastnili informační schůzky dne 26. 5. 2021, si mohou ve vestibulu školy (vrátnice 1. st.) vyzvednout materiály týkající se nástupu 1. 9. 2021, školní družiny a pomůcek. Nabízíme Vám také akci Školákem na zkoušku, zde je informační plakát .                        Vaše škola
 
Zápis do školní družiny 2021 - 2022 Tisk
Pokud máte zájem, aby Vaše dítě navštěvovalo školní družinu ve školním roce 2021 – 2022, vyplňte předběžně přihlášku – zápisní lístek/základní údaje/ a pošlete zpět v termínu 31. 5. – 11. 6. Je možné odevzdat i na vrátnici školy, v době 7.30 – 16.00hod, popřípadě zašlete elektronicky. Přihlášku najdete i na stránkách školy. Níže čtěte další důležité informace.
Celý článek...
 
Vydáváme školní časopis Tisk
Přátelé, právě vydáváme velké číslo (44 stran) našeho časopisu Chaos teenagerů (ke stažení zde). Najdete v něm výborné rozhovory se zajímavými osobnostmi, příběhy ze života či zamyšlení dětí nad různými problémy světa, nechybí spousta krásných obrázků našich žáků. Dovolte, abychom připomněli, že Chaos získal za rok 2020 2. místo v krajském kole a 8. místo v celostátním finále soutěže Nej školní časopis. Do soutěže se hlásíme také v tomto roce. Příjemné čtení přeje redakce.       J.G.
 
Školní družina a Bubo Bubo Tisk
20210525 163511 resizedSovička Bubo Bubo, která je maskotem naší školy, inspiruje žáky i učitele mnohými nápady. Byla vyzyvatelem k aktivitám v celoškolní sportovní soutěži v době distanční výuky a v letošním školním roce se stala i cílem sponzorské akce NANUK PRO VÝRA VELKÉHO. Připravená prezentace k této akci nás obohatila novými znalostmi ze života výra velkého a zároveň inspirovala k výtvarnému zpracování sovičky Bubo Bubo. Posuďte sami, jak se nám to v jednotlivých odděleních školní družiny podařilo.
Jana Kotalová
 
Aktivity mezinárodního projektu žáci prezentují anglicky. A výborně! Tisk
wat logologo eu s textemAktivitami Water camps (Vodní kempy) končí tříletý projekt Wat.Edu, zaměřený na propagaci změny postoje mladých lidí k hospodaření s vodou. Na projektu spolupracují týmy ze čtyř zemí - Maďarska, Slovinska, Řecka a České republiky. Níže najdete podrobnosti o průběhu projektu, zajímavé odkazy i fotky.
Celý článek...
 
Oprašte si svou ruštinu a bavte se! Tisk
V průběhu distanční výuky vznikla řada zajímavých prací a materiálů, a to jak vzdělávacích - z dílny učitelů, tak vytvořených žáky, kteří tvůrčím způsobem plnili zadané úkoly. Z těch učitelských bychom vám rádi ukázali tak zvanou únikovou hru, kterou pro žáky – ruštináře vytvořil pan učitel Martin Ošmera. Dobře se bavte! (hra ke stažení)       J.G.
 
Organizace výuky od 24. 5. 2021 Tisk
Všechny třídy 1. i 2. stupně se vrací k prezenční výuce ve škole BEZ ROTACE. Testování žáků proběhne 1x týdně, a to vždy v pondělí nebo první den přítomnosti žáka ve škole.
Škola se pro žáky otevírá v 7:40 a v 8:00 začíná výuka.
Učí se podle platných rozvrhů, bez zpěvu. Výuka TV bude probíhat dle pokynů MŠMT.
Stále dodržujeme hygienická a bezpečnostní opatření nařízená vládou, MŠMT a MZd (ruce, odstupy a 2 chirurgické roušky nebo1 respirátor).
Stále platí, že se netestují žáci do 90 dní po prokázaném pozitivním testu na Covid (doložit lékařské potvrzení). Netestují se ti, kteří přinesou potvrzení o platném testování z jiné organizace, případně při dokladu o dokončeném očkování.
Prosíme zákonné zástupce, aby do školy neposílali děti s příznaky infekčního onemocnění, poučte děti i doma o chování a dodržování hygieny. Zatím testujeme ještě se stejnými testy. Pokud dojde ke změně, budeme Vás informovat prostřednictvím webových stránek a třídních učitelů.
Děkujeme za pochopení a spolupráci.
Vaše škola
 
Příměstské tábory v naší škole Tisk
letak dvorskeho promoVážení rodiče,
i v letošním roce proběhnou již tradiční příměstské tábory v naší škole pod vedením spolku Rozjeď se. Tábory probíhají od roku 2013 a tým mladých lidí má vždy pro děti připravené skvělé hry a soutěže.
Registrovat dítě na tábory při ZŠ Dvorského můžete na stránce www.prazdninyvostrave.cz. Termíny táborů jsou během celých prázdnin od 12. 7. 2021 do 27. 8. 2021.     Vaše škola
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL