Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Na web skoly male

Projekt EU

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo

Vyhláška MŠMT upravující klasifikaci žáků Tisk
Vážení rodiče,
MŠMT vydalo tento týden vyhlášku upravující klasifikaci žáků za druhé pololetí letošního školního roku. Podstatou celé vyhlášky je toto:
V základním vzdělávání, středním vzdělávání a vzdělávání v konzervatoři vychází hodnocení výsledků vzdělávání žáka za druhé pololetí školního roku 2019/2020
a) z podkladů pro hodnocení získaných v druhém pololetí v době, kdy žák má povinnost řádně docházet do školy (od 1. 2. do 10. 3. 2020)
b) podpůrně z podkladů pro hodnocení získaných při vzdělávání na dálku, pokud má pro takové vzdělávání žák podmínky, nebo podpůrně z podkladů pro hodnocení získaných při vzdělávacích aktivitách konaných ve škole v době, kdy žák nemá povinnost řádně docházet do školy (od 25. 5. do 30. 6. platí pro první stupeň)
c) podpůrně z hodnocení výsledků žáka za první pololetí školního roku 2019/2020.
Známky tedy bude naše škola udělovat v řádném termínu (30. 6. 2020) ze všech předmětů včetně výchov. Úplné znění vyhlášky Vám přikládám.
Přeji hezký den a pevné zdraví.
Mgr. Miloš Kosík, Ph.D.
ředitel školy
 
Informace o zápisu do prvních tříd Tisk
Vážení rodiče a zákonní zástupci našich budoucích prvňáčků.
K zápisu do 1. tříd pro školní rok 2020/2021 přišlo 62 dětí, z toho 9 požádalo o odklad povinné školní docházky o jeden rok. Všechny děti jsou přijaté. Odklady budou vystaveny ihned po tom, co dodáte zprávy z PPP a od lékaře na sekretariátě školy. Pro Vaše děti otevřeme 3 první třídy, rádi bychom, aby výuka byla pro Vaše děti co nejlepší, aby se jim učitelé mohli věnovat individuálně.
V měsíci červnu bychom rádi, pokud to podmínky dovolí, uspořádali pro Vás informační schůzku. Těšíme se na spolupráci.         Vaše škola (kontakt: zástupkyně ředitele Mgr. Jana Krejčí, tel. 608 471 598, email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ).
 
Vydávání zápisových lístků Tisk

Od 23. 4. 2020 budou od 8.00 do 13.00 hodin ve vrátnici 2. stupně ZŠ vydávány, prozatím jen pro vycházející žáky 9. tříd, zápisové lístky.  Zápisové lístky mohou vyzvednout pouze zákonní zástupci žáků. Vzhledem k současným zpřísněným hygienickým předpisům je nutné, aby k podpisu použili zákonní zástupci své vlastní psací potřeby.
Věra Záškodná, výchovný poradce

Pro doplnění informace o termínu odevzdání zápisového lístku na příslušnou střední školu připojuji informaci MŠMT:

Celý článek...
 
Vydáváme nové číslo Literárních sešitů! Tisk
Milí přátelé,
tady je nové číslo našich Literárních sešitů. Tentokrát v nich najdete skvěle napsané pohádky dětí ze 4. a 5. třídy, které vznikly v rámci soutěže Hledej pramen vody. Příjemné čtení přeje redakce Literárních sešitů a školního časopisu Chaos teenagerů.
 
Ani v době karantény družina nezahálí Tisk
20200404 133137Již více než měsíc jsou uzavřené školy, výuka dětí probíhá na dálku a školní družina také nezahálí. Pro děti a rodiče jsme nejdříve připravili projekt Sedm her na týden, který každé pondělí přináší nabídku her na doma bez nebo jen s minimem pomůcek. Níže se o našich aktivitách dovíte více, prohlédněte si taky fotky.
Celý článek...
 
Mateřská škola B. Dvorského šije roušky Tisk
wp 20200325 10 53 57 proDne 19. 3. 2020 se zavřely dveře naši MŠ pro děti a my dospělí jsme přemýšleli, co bychom mohli v této nelehké situaci udělat. Rozhodli jsme se, že zjistíme, jak jsme na tom s materiálem na šití roušek. A protože jsme našli zbytky látek či stuhy, dali jsme se do šití roušek pro potřebné.
Celý článek...
 
Ošetřovné - důležitá informace Tisk
Vážení rodiče,
ošetřovné se od 6. 4. 2020 vydává na ředitelství školy, a to v tyto dny: Po, Út, St od 9.00 do 11.00 hod. Případné dotazy zodpovíme e-mailem ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ) nebo telefonicky (595 700 530).       Vaše škola
 
Karneval s Hopsalínem ve školní družině Tisk
img 6325Na začátku března nás navštívil klaun Hopsalín se svou asistentkou. Připravili si pro nás zábavné soutěže a společně jsme si také zatancovali. Karnevalové odpoledne s Hopsalínem jsme si všichni skvěle užili. (foto)    Lucie Buranská
 
Účastníme se Participativního rozpočtu pro školy Tisk
dsc 0620Také letos poskytuje Městský obvod Ostrava – Jih finance z dotačního programu Participativní rozpočet pro školy. Účelem je, aby se děti v rámci finanční gramotnosti naučily sestavit smysluplný projekt na pořízení věcí, které by si ve škole nově přály (musejí mít nápad, zjišťují ceny a dostupnost daných věcí, vytvoří propagační plakát). Naše škola se do programu zapojila a i v epidemiologické situaci se nám podařilo vytvořit s dětmi propojenými s učiteli přes sociální sítě čtyři návrhy – školní televize, nové dresy, zvíře do třídy a rozhlasový mikrofon doplněný polepy schodů. Přes internet proběhlo i hlasování o nejlepší návrh, pro který bude škola žádat finance od obvodu. Zvítězil projekt rozhlasový mikrofon a polepy schodů. „Chtěl bych poděkovat žákům a pedagogům, kteří i v dnešní složité situaci dokázali návrhy dotáhnout do konce. A samozřejmě děkuji také obvodu Ostrava – Jih, že tyto finance poskytuje," uvedl ředitel školy Miloš Kosík. (foto)      Bohdana Lokajová
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL