Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Náhodný obrázek

TV Bělák - školní televize

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


Na Den laskavosti jsme uklízeli v Bělském lese Tisk
img 20181114 132933Tým třídy 7. B pod názvem Hakuna-matata se přihlásil do projektu Jsem laskavec. Jako příspěvek ke Dni laskavosti, který připadá na 13. listopad, jsme uklízeli v Bělském lese. Užili jsme si spoustu legrace a zároveň udělali dobrou věc. I.A.
 
Vydáváme druhé Literární sešity Tisk
Literární sešity, které vydáváme v těchto dnech, jsou žánrově i tematicky pestré. Titulní strana pateří poezii, konkrétně básni žákyně sedmé třídy Nikoly Bakové, následují vyprávění žáků 7. A situovaná do obvodu Ostrava – Jih, jak by mohl v představách dětí vypadat za sto let, a sešity uzavírají krátké úvahy deváťáků o jejich vysněném povolání. Příjemné čtení.    J.G.
 
Podívejte se na fotky školy z ptačí perspektivy Tisk
dji 0006V těchto dnech jsme nechali pořídit fotografie školy z ptačí perspektivy. Podívejte se.       Vaše škola 
 
Stoleté výročí vzniku republiky jsme oslavili projektovými dny Tisk
p1230789Divadelní vystoupení, výstavky dobových artefaktů, písničky, prezentace, herní aktivity či videa, to byla náplň projektových dnů, které prožili žáci 1. i 2. stupně při příležitosti stoletého výročí vzniku ČSR.
Celý článek...
 
Představení Divadla loutek bylo jako vždycky naprosto skvělé Tisk
Kultovka všech současných, bývalých i budoucích teenagerů. Tak ostravské Divadlo loutek na svých stránkách představuje hru Sue Townsendové Tajný deník Adriana Molea. A vznosné slovo „kultovní" - jakkoli dnes poněkud nadužívané – se pro toto představení opravdu hodí. Žáci 7. až 9. tříd, kteří ho v „loutkáči" navštívili v pondělí 5. listopadu, si báječně užili příběh o pubertálních problémech s láskou a nepochopením, příběh o niterném prožívání světa i povrchnosti, o trablech rodičů, jejichž životní peripetie se od těch pubertálních vlastně až tolik neliší... Od první do poslední minuty to byla legrace, hrálo se v tempu a herci, ti byli jako vždy úžasní. Asi by nikdo neprotestoval proti vyjádření, že už teď se těšíme, až zase zavítáme do Divadla loutek.    J.G.
 
Podzimní tvoření keramiky v družině Tisk
img 6063Žáci navštěvující rozšířenou zájmovou činnost školní družiny Keramika tvořili z keramické hlíny podzimní motivy. Podívejte se.    Vaše škola
 
Podporujeme sbírku pro Moment - dobročinný Second Hand Tisk

Do 19.11.2018 můžete do školy nosit zachovalé věci, které věnujeme pro charitativní účely (oblečení, kabelky, obuv, hračky, nádobí, keramika, bižuterie, knihy, hry). Věci, prosím, odevzdejte na vrátnicích 1. a 2. stupně. Více informací na www.moment-ops.cz.

 
V pěvecké soutěži jsme měli dvě naše žákyně Tisk
V pátek 26. října se v Domě kultury Akord konala pěvecká soutěž Beskydský slavík. Zúčastnily se jí také dvě naše žákyně 9. B Eliška Jauernigová a Marie Geciová.
Celý článek...
 
TV Polar odvysílala reportáž o našich projektových dnech k 100. výročí vzniku ČSR Tisk
Podívejte se na reportáž TV Polar o projektových dnech na prvním stupni, které byly věnovány stému výročí vzniku Československa. Reportáž začíná v čase 06:50.     Vaše škola
 
V Jižních listech je opět několik článků o naší škole, svými texty přispěli i žáci Tisk
V 10. čísle Jižních listů najdete hned několik článků o naší škole a také Junior redakce tohoto měsíčníku patřila opět našim žákům. Na straně 13 najdete článek o našem vítězství v kreativní soutěži pořádané při projektu Ostrava fandí kontinentům, následující stránka je věnována Junior redakci, kterou naplnili naši žáci svými originálními texty o tom, jak by mohl obvod vypadat za sto let, a připojena je rovněž informace o 2. místě našeho časopisu v krajském kole celostátní soutěže školních magazínů. O úspěchu našich žáků v anglické soutěži se dovíte na straně 15 a na následující straně si můžete přečíst, že šachový turnaj obvodu vyhrál náš žák 6. třídy Michal Kroupa.    Vaše škola
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL