Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Náhodný obrázek

TV Bělák - školní televize

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


Naši papíroví modeláři znovu vyhrávali Tisk
Jak víte, v naší škole máme skvělý kroužek papírového modelářství, jehož členové vyhrávají jednu soutěž za druhou. Na svém kontě mají i titul mistra České republiky a před dvěma lety získali od obvodu Ostrava – Jih ocenění pro výrazné žákovské osobnosti a talenty. V poslední době zaznamenali naši modeláři, které vede pan vychovatel Martin Svoboda, další pěkný úspěch. Je to titul Mistr a Vicemistr Pásové techniky ze soutěže konané v Brně Lužánkách. V této souvislosti bychom vás rádi pozvali na Papír Show, největší mezinárodní soutěž papírových modelů v ČR, která se bude konat v pátek 22. a sobotu 23. března v naší škole. Více informací se na našem webu dozvíte v nejbližších dnech.   J.G.
 
Jižní listy píší o naší škole Tisk
Ani v březnovém čísle Jižních listů nechybí články o naší škole. Na straně 9 najdete oznámení o konání dalších Atletických přeborů, které pořádáme společně s Atletickým klubem SSK Vítkovice, strana 17 patří celá Junior redakci, přinášející články našich žáků o Valentýnu, čtení knížek i anketu s učiteli naší školy o jejich vzpomínkách na pedagogy, kteří je učili. Na straně 19 se pak můžete dočíst o rozlosování Davis Cupu, kterého se účastnili naši žáci a pan ředitel Miloš Kosík.   J.G.
 
Sportovní odpoledne BK Snakes pro školní družinu Tisk
druina bksnakesV úterý 5. března uspořádal sportovní klub BK Snakes pro žáky školní družiny sportovní odpoledne s turnajem v basketbalu. Akce se zúčastnilo asi 100 žáků. Děkujeme!      Vychovatelé ŠD
 
TV Polar vysílá o naší škole Tisk
Podívejte se na reportáže TV Polar o dění v naší škole. Vaší pozornosti doporučujeme především reportáž o návštěvě našich žáků a pana ředitele Miloše Kosíka v Ostravar Aréně, kde si mimo jiné prohlédli zázemí hokejových Vítkovic a zhlédli zápas Vítkovice – Chomutov (reportáž začíná v čase 6:27). Dále jsou to oznámení o nadcházejících Atletických přeborech (čas 2:37) a zápisu do prvních  tříd, kde jsou použity záběry z naší školy (3:30).    J.G.
 
Přečtěte si nové Literární sešity Tisk
Zajímavé úvahy o významu a hodnotě světla a jedna povedená cestovatelská reportáž, to je obsah letos již pátých Literárních sešitů, které právě vydáváme. Příjemné čtení.  J.G.
 
Zápis se blíží, čtěte důležité informace Tisk
Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

do zápisu zbývá pár týdnů, zde najdete všechny informace, které potřebujete – termíny, co si k zápisu vzít, jak je to s odklady školní docházky a mnohé další. Už teď se na Vás i na naše budoucí žáky těšíme!      Vaše škola

 
Knižní festival žáky bavil Tisk
Převážně žáci 6. tříd navštívili první ročník Knižního festivalu, který se konal v pátek 1. března na Černé louce. Níže si přečtěte text žákyně 6. B, v němž festival hodnotí.
Celý článek...
 
V projektu Slezské univerzity jsme v doučovacích aktivitách podpořili 165 žáků Tisk
Jak víte, naše škola je fakultní školou Ostravské univerzity. To znamená, že s pedagogickou fakultou OU spolupracujeme například při přípravě studentů na učitelskou praxi – studenti k nám chodí sledovat vyučování a posléze také sami učí. V posledních letech se naše činnost obohatila o spolupráci s další vysokou školou, a sice Slezskou univerzitou v Opavě. S touto univerzitou jsme kooperovali na projektu Přímá a jasná podpora školské inkluze, otázka školy, rodiny a okolí, který byl zaměřen především na podporu dětí ohrožených školním neúspěchem. Níže se dovíte podrobnosti o tomto programu.
Celý článek...
 
Skvělý úspěch v anglické soutěži: 3. místo ze 14 týmů! Tisk
Osmičlenný tým žáků 8. ročníku si odvezl skvělé 3. místo z anglické soutěže konané v pátek 22. února ve střední škole AHOL. Tématy byli DC, Marvel a Disney hrdinové. „Celé to byla zábava. Plnily se různé úkoly, všechny samozřejmě v angličtině, za které jsme dostávali hrdinské dolary. Nasbírali jsme jich celkem 570 a to rozhodlo o našem umístění," pochvalovala si soutěž Beatrice Vitoslavská z 8. B. „Bylo to super a příští rok jdu rozhodně znovu," doplnila Bea. „Toto skvělé umístění v anglické soutěži nás samozřejmě velmi těší, zvláště můžeme-li konstatovat, že v posledních letech se pro nás přední příčky v cizojazyčných kláních žáků a studentů stávají víceméně pravidlem," sdělila paní učitelka Hana Červenková, která naše žáky vedla.    J.G.
 
Podívejte se na krásné keramické výrobky našich žáků Tisk
20190212 161055Děti navštěvující v rámci družiny kroužek keramiky vytvořily krásné výrobky se zimními motivy. Podívejte se.   J.G.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL