Talenti

Hlavní nabídka

Na web skoly male

Projekt EU

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


Základní informace pro případ nástupu žáků 2. st. do školy od 10. 5. Tisk
Přátelé, na základě dosavadních informací ministerstva školství a ministerstva zdravotnictví předpokládáme, že od pondělí 10. května nastoupí do školy i žáci 2. stupně, a to rotačně. Již nyní pro Vás máme základní informace, abyste se na tuto situaci mohli včas připravit. Sledujte prosím nadále naše stránky, z nichž se během tohoto týdne postupně dovíte všechny detaily. Níže v tomto článku najdete informace prvotní.
Celý článek...
 
Výsledek zápisu pro školní rok 2021/2022 Tisk
Děkujeme Vám všem, že jste zapsali své dítě ke vzdělávání na naši školu. Těšíme se na naši spolupráci. Bližší informace o nástupu Vašich dětí Vám poskytneme dne 26. 5. 2021 v 16,00 hod v naší školní jídelně. (pokud by to epidemiologická situace nedovolila, proběhne schůzka online). Veškeré informace budou také umístěny na webových stránkách ZŠ a MŠ a na dveřích školy.
Rozhodnutí o přijetí ke vzdělávání
Ředitel školy jako příslušný správní orgán rozhodl v souladu s ustanovením §36 a ustanovením §165 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb.., o předškolním, základním, středoškolském, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) v řízení žádosti přijetí ke školnímu vzdělávání od následujícího školního roku takto:
Na základě posouzení žádosti o přijetí ke školnímu vzdělávání ředitel školy rozhodl o přijetí všech zapsaných žáků v ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les, B. Dvorského 1, příspěvková org.
Pokud potřebujete Rozhodnutí o přijetí dítěte, informujte se od 17. 5. 2021 telefonicky (595 700 530) u tajemnice školy.
Žáci, kteří žádají o odklad povinné školní docházky, jsou po dobu vyřízení žádosti vedeni jako přijatí. Žádosti o odklad si vyřiďte do 31. 5. 2021. Odklad školní docházky Vám bude vystaven po dodání všech náležitostí (originály PPP, dětský lékař).
                                                                                           Vaše škola
 
Prezenční výuka na 1. stupni od 3. do 7. května Tisk
V týdnu od 3. 5. do 7. 5. 2021 se prezenční výuky zúčastní třídy 1. C, 3. ABC, 5. AB. Tyto třídy prvního stupně se budou testovat pouze 1 x, a to v pondělí 3. 5. Pokud dítě nebude v pondělí ve škole, testuje se první den své přítomnosti ve škole.      Vedení školy
 
Vycházejí nové Literární sešity Tisk
V osmém čísle Literárních sešitů si můžete přečíst dvě povídky dívek z 8. B, které naši školu reprezentovaly v soutěži Ze života hmyzu, organizované SVČ Gurťjevova v Zábřehu. První text soutěž vyhrál.     J.G.
 
Náš školní časopis získal druhé místo v kraji a je opět mezi deseti nejlepšími v České republice! Tisk
Náš časopis Chaos teenagerů získal druhé místo v soutěži Školní časopis roku Moravskoslezského kraje. Postoupil tak do celostátního finále, kde byl osmý. Soutěž školních magazínů pořádá již po čtrnácté Asociace středoškolských klubů ČR. V následujících týdnech se můžete těšit na nové číslo Chaosu. (diplom)    J.G.
 
Fantastický úspěch! Naše žákyně zvítězila v krajském kole olympiády v Aj a postoupila na "republiku" Tisk
img 20210429 105334Saša Kalabzová z 9. B se postarala o jeden z největších úspěchů ve vědomostních soutěžích za celou historii naší školy. Po vítězství v okresním kole olympiády v anglickém jazyce triumfovala také v kole krajském a postupuje tak do celostátního finále. Gratulujeme, Sašo, a budeme držet palce, ať se Ti i ve finále tak skvěle daří! (diplomy)                 J.G.
 
Jarní dílna doma Tisk
bez nzvu 01Školní družina připravila k Velikonocům pro žáky v rámci distančního zájmového vzdělávání projekt JARNÍ DÍLNA DOMA. Po zkušenostech z minulého školního roku jsme byli přesvědčeni, že se žáci opět s chutí zapojí do vyrábění a dalších aktivit s jarní a velikonoční tématikou. Pro děti jsme připravili i malé překvapení - vlastnoručně upečené velikonoční perníčky. Fotografie, které nám rodiče poslali, dokazují, že naše snaha nebyla zbytečná a jarní tvoření děti bavilo. Děkujeme rodičům za spolupráci. (foto)    Jana Kotalová
 
Podívejte se na krásné práce žáků Tisk
20210417 085836Přátelé, podívejte se na práce (anglické a německé projekty a originální obrázky z potravin), které žáci 6. a 7. tříd vytvořili během distanční výuky.            Vaše škola
 
Sněhuláci pro Afriku Tisk
snhulci 2Žáci třídy 2. A navštěvující školní družinu se zapojili do charitativní sbírky Sněhuláci pro Afriku, kterou vyhlásila společnost Kola pro Afriku. Povedlo se postavit dva sněhuláky a startovným za stavbu sněhuláků vybrat 700kč. Vybraná částka pokryje náklady na přepravu a doručení darovaného kola včetně náhradních dílů pro nějakého školáka v Gambii. Na tento projekt přispěli nebo se do stavby zapojili tito žáci: Ondřej Lankočí, Sebastián Konečný, Adriana Kapolková, Klára Kunzlová, Anička Bui, Juliana Lojkásková, Lukáš Bařák a Emma Chovancová. (foto) (certifikát)      M. Svoboda
 
Dvě naše žákyně - sestry - zvítězily ve výtvarné soutěži v Moskvě! Tisk
anas2 1Anastasia Caramanuta (9. B) a Sofia Caramanuta (3. A), to jsou sestry, které obě zvítězily ve výtvarné soutěži pořádané v Moskvě u příležitosti 60. výročí letu J. Gagarina do vesmíru. Anastasia byla navíc třetí v soutěži literární. „Výtvarnou soutěž jsem vyhrála ve dvou kategoriích – hlasování veřejnosti a v hodnocení odborné poroty. Sestra zvítězila díky nejlepší výtvarné technice," uvedla Anastasia. „Ani jsem nedoufala, že i v literární soutěži budu tak úspěšná. Z třetího místa mám radost, zvláště když uvážím, že porota vybírala z desítek soutěžních sci-fi povídek," doplnila talentovaná žákyně, která v novém školním roce nastupuje na uměleckou střední školu. (diplomy)         J.G.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL