Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Náhodný obrázek

TV Bělák - školní televize

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


Podzimní tvoření keramiky v družině Tisk
img 6063Žáci navštěvující rozšířenou zájmovou činnost školní družiny Keramika tvořili z keramické hlíny podzimní motivy. Podívejte se.    Vaše škola
 
Podporujeme sbírku pro Moment - dobročinný Second Hand Tisk

Do 19.11.2018 můžete do školy nosit zachovalé věci, které věnujeme pro charitativní účely (oblečení, kabelky, obuv, hračky, nádobí, keramika, bižuterie, knihy, hry). Věci, prosím, odevzdejte na vrátnicích 1. a 2. stupně. Více informací na www.moment-ops.cz.

 
V pěvecké soutěži jsme měli dvě naše žákyně Tisk
V pátek 26. října se v Domě kultury Akord konala pěvecká soutěž Beskydský slavík. Zúčastnily se jí také dvě naše žákyně 9. B Eliška Jauernigová a Marie Geciová.
Celý článek...
 
TV Polar odvysílala reportáž o našich projektových dnech k 100. výročí vzniku ČSR Tisk
Podívejte se na reportáž TV Polar o projektových dnech na prvním stupni, které byly věnovány stému výročí vzniku Československa. Reportáž začíná v čase 06:50.     Vaše škola
 
V Jižních listech je opět několik článků o naší škole, svými texty přispěli i žáci Tisk
V 10. čísle Jižních listů najdete hned několik článků o naší škole a také Junior redakce tohoto měsíčníku patřila opět našim žákům. Na straně 13 najdete článek o našem vítězství v kreativní soutěži pořádané při projektu Ostrava fandí kontinentům, následující stránka je věnována Junior redakci, kterou naplnili naši žáci svými originálními texty o tom, jak by mohl obvod vypadat za sto let, a připojena je rovněž informace o 2. místě našeho časopisu v krajském kole celostátní soutěže školních magazínů. O úspěchu našich žáků v anglické soutěži se dovíte na straně 15 a na následující straně si můžete přečíst, že šachový turnaj obvodu vyhrál náš žák 6. třídy Michal Kroupa.    Vaše škola
 
Představení v DK Akord provedlo žáky 2. stupně dějinami ČSR Tisk
10X10 let Československa, to je název divadelního pásma, které ve čtvrtek 1. listopadu v DK Akord zhlédli žáci 6. ž 9. tříd. Představení je věnováno historii Československé republiky, od jejího založení v roce 1918 až po rozpad v roce 1993, takže je lze považovat za součást projektových dnů ke stoletému výročí vzniku republiky, které žáky druhého stupně čekají tento čtvrtek a příští týden v pondělí. Představení publikum provedlo všemi důležitými osmičkovými roky, válkami i sametovou revolucí, přičemž tvůrci kombinovali výklad, divadelní skeče, balet, promítání videí i fotek či stínové divadlo.   J.G.
 
Na druhém stupni se hlasovalo pro nejkrásnější výtvarnou práci - klobouk Tisk
p1230970Ve třídě 8. B se konala výtvarná soutěž o nejkrásnější klobouk. Výrobky byly vystaveny ve foyeru školy a všichni žáci i zaměstnanci mohli hlasovat pro klobouk, který se jim nejvíce líbil. A jak to dopadlo? První místo získal Honza Pham, druhý byl klobouk Kristýny Uhlářové, třetí místo obsadil Mihály Jáncsij a zvláštní cenu za precizní zpracování výrobku dostala Zuzana Schwenznerová.  (foto)  J.G.
 
Program Má vlast nadchl také naše žáky Tisk
Dne 26. října šla 9. B do Trojhalí Karolina na akci s názvem Má vlast, která se konala při příležitosti 100 let od založení Československa. Akce probíhala jako koncert z videoprojekcí.
Celý článek...
 
Naši modeláři skvěle uspěli na Mistrovství ČR! Tisk
img 20181020 131952V ZŠ Dukelských hrdinů v Dubenci u Jaroměře proběhlo Mistrovství ČR papírových modelů kategorie osobních vozů. Na této soutěži se nám povedlo získat 10 medailí, 3. místo v klubech a 2. mistrovské tituly. Níže najdete podrobnosti.
Celý článek...
 
Ve školním parlamentu si žáci mohli popovídat s panem ředitelem Milošem Kosíkem Tisk
p1230770Školní projekty, novinky nebo plány, co dále ve škole zlepšovat. To byla některá z témat prvního žákovského parlamentu v tomto školním roce. Hostem, který v úterý 17. října odpovídal na řadu dotazů 24 žáků prvního i druhého stupně, byl pan ředitel Miloš Kosík. Ten dětem udělal radost nejen povídáním, ale také bonboniérami, které jim donesl pro dobrou náladu. Níže se dovíte, o čem se v parlamentu například mluvilo.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL