Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Náhodný obrázek

TV Bělák - školní televize

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


Projekty


Vzdělávání pro všechny Tisk
Projekt spolufinancovaný Evropskou unií, který zahrnuje odborná setkávání s rodiči, činnost klubu deskových her, čtenářského klubu, školní psycholožky a chůvy v mateřské školce.
 
Adaptační pobyt Tisk
Každoročně pořádáme pro žáky 6. ročníků třídenní adaptační pobyt, kterého se účastní také třídní učitel, metodik prevence a školní psycholog. Pro děti jsou připraveny aktivity a hry, které by měly podpořit především vzájemnou spolupráci, komunikaci a respekt. Učitelé poznají žáky a kolektivy mimo školní prostředí.
Projekt je podpořen z dotace Moravskoslezského kraje.

 

 
Centrum sportu Tisk
Centrum sportu při školním sportovním klubu AŠSK ČR na škole nabízí podmínky pro pravidelné aktivity žáků naší školy, ale také okolních škol. Cílovou skupinou jsou děti, které neprovozují pravidelně sport. Prioritou tohoto centra je tedy zabezpečit pravidelnou pohybovou činnost. V současné době je řešen problém narůstající obezity mládeže, a právě činnost těchto center je důležitá pro další rozvoj této skupiny žáků. Vedoucí Centra sportu se pravidelně účastní seminářů vedoucích center sportu, které se konají nejen v Praze, ale nově vyjíždějí do Rabacu v Chorvatsku, popřípadě na každoročních konferencích, kde si předávají své zkušenosti napříč celou republikou a vzdělávají se v legislativě týkající se AŠSK ČR.
 
Přímá a jasná podpora školské inkluze – otázka školy, rodiny, okolí Tisk
Projekt, který koordinuje Slezská univerzita v Opavě, spočívá především v doučování žáků ohrožených školním neúspěchem, a to na prvním i druhém stupni. Zaměřuje se také na přípravu deváťáků na přijímací zkoušky na SŠ.

Finance poskytuje Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání a MŠMT.

 
Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání, programové období 2014–2020 Tisk
Jedná se o tak zvané šablony, projekty financované ze zdrojů EU a ministerstva financí, zaměřené na extrakurikulární rozvojové aktivity žáků, profesní rozvoj pedagogů či personální podporu škol formou zřízení funkce speciálního pedagoga nebo psychologa. Hlavním záměrem těchto aktivit je naplňování cílů inkluze.

V rámci šablon vedeme ve škole čtenářské kluby nebo kluby zábavné logiky a deskových her, probíhající v odpoledních hodinách.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL