Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Náhodný obrázek

TV Bělák - školní televize

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


V Jižních listech je opět několik článků o naší škole, svými texty přispěli i žáci Tisk
V 10. čísle Jižních listů najdete hned několik článků o naší škole a také Junior redakce tohoto měsíčníku patřila opět našim žákům. Na straně 13 najdete článek o našem vítězství v kreativní soutěži pořádané při projektu Ostrava fandí kontinentům, následující stránka je věnována Junior redakci, kterou naplnili naši žáci svými originálními texty o tom, jak by mohl obvod vypadat za sto let, a připojena je rovněž informace o 2. místě našeho časopisu v krajském kole celostátní soutěže školních magazínů. O úspěchu našich žáků v anglické soutěži se dovíte na straně 15 a na následující straně si můžete přečíst, že šachový turnaj obvodu vyhrál náš žák 6. třídy Michal Kroupa.    Vaše škola