Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Náhodný obrázek

TV Bělák - školní televize

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


Naše škola má opět Mistra nůžek ČR! Tisk
Miloslav Holek, žák 5. třídy naší školy, se stal absolutním mistrem ČR papírových modelářů v kategorii mladších žáků do 12 let. Podrobnosti se dovíte níže.

Jeho modely se zúčastnily pěti mistrovských soutěží, které pořádalo Centrum papírových modelů v Praze, Brně, Ostravě, Jindřichově Hradci a Dubenci. Miloslav se stal mistrem kategorie malá a velká dopravní technika s modelem komunálního vozu a traktoru i kategorie letecká a lodní technika s modelem vrtulníku a obytné lodi.

Po Štěpánovi Šlesingerovi, který se stal absolutním mistrem ČR kategorie mladších žáků v roce 2017, je Miloslav Holek druhým žákem školy, města i našeho kraje, kterému se  povedlo podobnou trofej získat. Titul absolutního mistra ČR  je nejvyšší ocenění, kterého lze s papírovými modely v ČR dosáhnout.

Martin Svoboda, vedoucí modelářů v ZŠ B. Dvorského