Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Náhodný obrázek

TV Bělák - školní televize

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


Naši žáci se již podruhé zúčastnili rozlosování Davis Cupu Tisk
zs dvorskeho davis cup 2Osm našich žáků 8. a 9. tříd, kteří reprezentují školu na sportovních soutěžích (atletika, florbal), se ve čtvrtek 31. ledna na ostravské radnici zúčastnili rozlosování daviscupového zápasu Česká republika – Nizozemsko. Žáci - doprovázeni panem ředitelem Milošem Kosíkem a paní učitelkou Renatou Adamíkovou - se při této příležitosti setkali a vyfotili jak s oběma tenisovými týmy, tak s primátorem Ostravy Tomášem Macurou, náměstkyní primátora Andreou Hoffmannovou a náměstkem hejtmana Lukášem Curylem, zúčastnili se losování i tiskové konference, dostali upomínkové předměty a vstupenky na Davis Cup. Této prestižní akce se naši žáci účastnili také v loňském roce.   J.G.