Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Náhodný obrázek

TV Bělák - školní televize

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


Navštívili jsme Ostravar Arénu a zhlédli hokejový zápas Tisk
img 20190219 155141Naší škole byla za úspěchy, dobré výsledky a aktivitu v oblasti vzdělávání, kultury a sportu nabídnuta možnost seznámit se blíže se zázemím hokejového klubu HC Ridera Vítkovice. Dne 20. února se výběr našich žáků druhého stupně v doprovodu pana ředitele, paní zástupkyně pro 2. stupeň a dvou učitelů vydali na exkurzi do Ostravar Arény (hokejového zázemí ostravského klubu Vítkovic, za který hrají i naši žáci). Průvodcem nám po celou dobu byl prezident hokejového týmu Vítkovic pan Petr Handl. Díky němu jsme se dozvěděli řadu informací, například jak se vyrábí led, které všechny akce hostí tato víceúčelová hala, která v naší republice nemá konkurenci. Viděli jsme šatny pro hokejové hráče i úžasnou testovací místnost pro hokejisty s pohyblivým pásem pro bruslení. Kromě  hlavní ledové plochy jsme viděli také vedlejší tzv. rozcvičovací plochu a atletickou halu s atletickým tunelem. Všechny části jsou velmi využívané už od brzkých ranních hodin až do pozdních večerních, jak nám sdělil náš průvodce. Vrcholem naší prohlídky bylo zhlédnutí hokejového zápasu Vítkovic s Chomutovem, se kterým naši hokejisté vyhráli vysokým skóre 9:1.„Jsem velmi rád a potěšen, že naší škole byla za dobré výsledky nabídnuta tato možnost a žáci se mohli seznámit se zázemím Ostravar Arény a nahlédnout za oponu vrcholového sportu. Věřím, že bychom mohli v budoucnu navázat na další pěkné akce s hokejovým oddílem HC Ridera Vítkovice," uvedl pan ředitel Miloš Kosík. (foto)     Pavla Bačovicová