Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Náhodný obrázek

TV Bělák - školní televize

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


Naši papíroví modeláři znovu vyhrávali Tisk
Jak víte, v naší škole máme skvělý kroužek papírového modelářství, jehož členové vyhrávají jednu soutěž za druhou. Na svém kontě mají i titul mistra České republiky a před dvěma lety získali od obvodu Ostrava – Jih ocenění pro výrazné žákovské osobnosti a talenty. V poslední době zaznamenali naši modeláři, které vede pan vychovatel Martin Svoboda, další pěkný úspěch. Je to titul Mistr a Vicemistr Pásové techniky ze soutěže konané v Brně Lužánkách. V této souvislosti bychom vás rádi pozvali na Papír Show, největší mezinárodní soutěž papírových modelů v ČR, která se bude konat v pátek 22. a sobotu 23. března v naší škole. Více informací se na našem webu dozvíte v nejbližších dnech.   J.G.