Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Na web skoly male

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


Naši žáci obhájili loňské vítězství na Atletických přeborech! Tisk
img 20190320 124910Naši žáci opět dosáhli skvělého úspěchu na Atletických přeborech, které se konaly 20. března v Atletické hale. V konkurenci deseti základních škol obvodu Ostrava – Jih získali naši starší atleti krásný pohár za první místo a osmáci byli za ZŠ Srbská druzí. Navíc naši žáci vybojovali 14 medailí v individuálních disciplínách.

Přeborů se zúčastnilo dvacet žáků naší školy, kteří soutěžili v běhu na 60 m, 600 m a 800 m, skoku dalekém, skoku vysokém, vrhu koulí a štafetě 4 x 200 m. Soutěžilo se ve dvou kategoriích - 8. a 9. třídy, školu reprezentovali v každé disciplíně vždy jedna žákyně a jeden žák.

„Rádi bychom naše žáky pochválili za vzornou reprezentaci školy, uznání si zaslouží také žáci 8. A, kteří pomáhali s organizací závodu," uvedli trenéři našich týmů Pavel Pracný a Renata Adamíková.„Letos se závodů zúčastnil nejvyšší počet škol z Ostravy - Jihu v historii soutěže, což – jak věříme – dokumentuje vzrůstající oblibu přeborů. Poděkování patří ředitelům a tělocvikářům zúčastněných škol, za to, že podporují sportovní aktivity ve svých školách a že na soutěž vyslali své žáky. A v neposlední řadě bych chtěl poděkovat také obvodu za sportovní dárky – upomínkové předměty z Ostravy – Jihu," sdělil pan ředitel Miloš Kosík.     J.G., R.A.

Výsledky
 
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!