Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Na web skoly male

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


20. ročník naší sponzorské akce s názvem „Nanuk pro…“ je opět tady! Tisk
Letošním ročníkem sponzorské akce se opět naše škola vrací do ostravské ZOO. Tygra ussurijského (v současné době se v ZOO nevyskytuje), kterého jsme šestnáct let sponzorovali, vystřídá výr velký (Bubo bubo). S výběrem nového zvířete nám pomohl fakt, že máme nového maskota a tím je sova BUBO.  Smysl této akce ovšem zůstává stále stejný, vzdát se finančního obnosu, za který by si dotyčný koupil nanuk, a věnovat tuto částku na dobročinné účely. Akce bude probíhat v měsíci dubnu a květnu. Věřím, že i letos bude stejně úspěšná jako v předchozích letech a naše škola tak opět bude mít svou „ceduličku" v ostravské Zoo.     Pavla Bačovicová, organizátorka akce