Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Na web skoly male

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


V naší škole jsme organizovali velkou sportovní akci – Odznak všestrannosti Tisk
img 20190403 100249Ve středu 3. dubna naše škola uspořádala okresní kolo Odznaku všestrannosti. Zúčastnilo se deset ostravských škol, které soutěžily v pětiboji (trojskok, kliky, medicinbal, švihadlo a dribling). Akce se uskutečnila pod záštitou Českého olympijského výboru, který zastupovala olympijská medailistka Šárka Kašpárková. Družstvo naší školy složené z žáků 6. a ž 8. tříd se umístilo na pátém místě, v soutěži jednotlivců byl nejúspěšnější Ondřej Klanica, který získal medaili za 2. místo. Poděkování patří i žákům 7. až 9. tříd, kteří s organizací celé akce pomáhali. (výsledky)  (foto)      Renata Adamíková, J.G.