Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Na web skoly male

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


V orientačním závodě O tričko mistryň světa 2019 naše škola obsadila pěkné třetí místo Tisk
Dne 16. dubna jsme se zájemci druhého stupně o orientační běh vydali do areálu Bělského lesa, kde probíhal každoroční závod mezi jednotlivci a školami mimo jiné i o postup do krajského kola (tam přímo postupovaly dvě vítězné školy). Naši žáci během závodů museli prokázat nejen skvělé běžecké výkony, ale také bravurní zvládání orientace v mapě. Tyto dovednosti nejlépe prokázala děvčata Martina Poláková (kategorie D7), která obsadila první místo, Aneta Štvrtnová v téže kategorii - 4. místo a Lucie Tesařová (kategorie D9) - druhé místo. Mezi školami jsme se umístili na pěkném třetím místě.   Pavla Bačovicová