Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Na web skoly male

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


První výstava domácích mazlíčků v naší škole se moc povedla Tisk
p1240746Už jsme vás informovali, že součástí projektového dne ke Dni Země byla výstava domácích mazlíčků našich žáků. „Výstava proběhla zcela v pohodě. Překvapilo mě, co všechno se dá doma chovat," říká k tomu organizátorka akce paní učitelka Bohdana Lokajová. Níže se podívejte na fotky a přečtěte si více o tom, jak tato první výstava domácích mazlíčků v naší škole vypadala.

„Zvířátka jsme umístili – jak jinak – do učebny přírodopisu, kde si je všichni mohli prohlédnout," pokračuje ve svém hodnocení akce paní učitelka Lokajová a připojuje své dojmy ze zvířátek: „Naši mazlíčci se samozřejmě chovali zcela vzorně. Vodní želvička utekla z akvária pouze dvakrát, králíček se snažil prohrabat do středu zeměkoule, kudlanka vytasila mimikry v naději, že je k nerozeznání od větvičky a novorozený křečík vystrkoval zadeček z rourky od záchodového papíru. Šnek, který měl všeho už plné „zuby", zmizel v ulitě a celou dobu nám k tomu ve veselém rytmu vyhrával papoušek."

Své hodnocení paní učitelka uzavírá: „Všechna zvířátka byla tak roztomilá, že se těžko rozhodovalo, kterému dát hlas. Moc mě to bavilo a opravdu se těším na další výstavu za rok. Doufám, že se sejde mnohem více mazlíčků k pokoukání."        J.G.

Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!