Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Na web skoly male

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


V soutěži Anglický slavík získala naše žákyně Anna Axmannnová 2. místo! Tisk
V pěvecké soutěži Anglický slavík, kde žáci interpretují písně s anglickými texty, získala naše žákyně 6. B Anna Axmannová s písní Cups skvělé 2. místo. Soutěže, konané v úterý 14. května v ZŠ Gajdošova, se zúčastnil také Jeroným Polášek z 8. A, který zazpíval píseň Lemon Tree. Níže najdete text Aničky Axmannové o dojmech ze soutěže.   J.G.

Dne 14. května se na Základní škole Gajdošova uskutečnila pěvecká soutěž s názvem Anglický slavík. Akce probíhala od 13 do přibližně 15: 15 hodin. Byla tam spousta talentovaných žáků základních škol. Zazněly zde písně provázené hudebními nástroji, například klavírem, kytarou, ukulele, bubny, flétnou, trianglem i kelímky. Vyhodnocení se dělilo na 1. a 2. kategorii – 6. až 7. třídy a 8. až 9. třídy, v každé kategorii se hodnotili zvlášť sólisté a skupiny. Každý účastník zaslouženě dostal dáreček. Akce byla naprosto skvělá a chtěla bych se zúčastnit i příští rok.