Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Náhodný obrázek

TV Bělák - školní televize

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


Ze Štafetového poháru si naši žáci přivezli 2. místo Tisk
img 20190507 121911V úterý 7. května na ZŠ Porubská se naši žáci 2. až 5. tříd zúčastnili okresního kola Štafetového poháru. V konkurenci deseti ostravských škol se žáci 2. až 3. tříd umístili na krásném 2. místě ve štafetě 8X100m, žáci 4. až 5. tříd obsadili ve stejné štafetě 5. místo. Do celkového hodnocení, v němž naše škola obsadila 5. místo, se počítala také smíšená štafeta 8X200m. V doplňkové disciplíně skok daleký získala Julie Bartková z 5. A zlatou medaili, a to v konkurenci asi čtyřiceti závodnic. „Děti se na štafety připravovaly v rámci atletiky i hodin tělesné výchovy. Moc se snažily a zaslouží si pochvalu za reprezentaci školy. Pochvalu zaslouží také žákyně 9. A, které pomáhaly s náročnou organizací a vedením dětí," uvedla trenérka našich týmů Renata Adamíková. (foto)    J.G.