Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Náhodný obrázek

TV Bělák - školní televize

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


Naše žákyně vystoupily na Slavnostech Jihu Tisk
Tři naše žákyně zazpívaly 8. června na Slavnostech Jihu. Barbora Světlíková z 6. B interpretovala písničku Kdyby se v komnatách z pohádky Princové jsou na draka, Eliška Jauernigová z 9. B zazpívala jednu anglickou skladbu sólově a v duetu s kamarádkou ze třídy Marií Geciovou skvěle zvládly známou melodii Příběh nekončí. „Holkám se vystoupení moc povedlo, publikum s nimi dokonce zpívalo. Jsem taky ráda, že moderátor přečetl poměrně dlouhé povídání o naší škole, což pro nás byla jistě dobrá reklama," uvedla paní učitelka Pavlína Franioková, která naše hudebně nadané žáky vede a holky na slavnosti přihlásila.  J.G.