Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Náhodný obrázek

TV Bělák - školní televize

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


Naši žáci shromáždili přes půl tuny baterek Tisk
I v letošním školním roce proběhl v naší škole sběr baterek. Tuto soutěž vyhlašujeme v rámci programu Recyklohraní, kterého jsme součástí a který si klade za cíl prohloubit znalosti žáků v oblasti třídění a recyklace odpadů a umožnit jim osobní zkušenost se zpětným odběrem baterií a použitých drobných elektrozařízení. Žáci za dobu jednoho roku nasbírali 28.337 baterek, které ve výsledku představovalo 520kg. Oceněno diplomem a volnou vstupenkou do ZOO bylo celkem 11 žáků. Nejvíce baterek se podařilo nasbírat Matyáši Dvořákovi z 3. C, a to 6208 kusů. Nejlepší žákyní druhého stupně byla Lucie Rudinská z 8. A. Všem žákům, kteří se soutěže zúčastnili, děkuji, vyučujícím děkuji za organizaci soutěže v rámci tříd a těším se na další ročník, který doufám bude stejně úspěšný jako letošní.   Pavla Bačovicová, organizátorka akce