Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Náhodný obrázek

TV Bělák - školní televize

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


Hráči Baníku Ostrava přivítali naše prvňáčky Tisk
1.b s bankemHráči Baníku navštívili naše první třídy, aby se přivítali s nejmladšími žáky ve škole a každému předali tašku plnou dárků. Děti byly překvapené a nadšené! Děkujeme a přejeme celému týmu mnoho sportovních úspěchů. Akce je součástí naší dlouhodobé spolupráce s fotbalovým Baníkem Ostrava. Jak jistě víte, na půdě naší školy se nacházejí třídy baníkovské obchodní akademie a mladí fotbalisté se zapojují do akcí, které základní školu a akademii propojují; pro naše žáky připravují například ukázkové hodiny tělesné výchovy či hodiny čtení pro děti na prvním stupni. (foto)     Třídní učitelky 1. A a 1. B T. Pilařová a I. Goldová