Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Na web skoly male

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


V projektu Jsem laskavec uspořádala třída 8. B sbírku pro psí útulek Tisk
img 20191111 1421241Tým třídy 8. B pod názvem Hakuna-matata se již podruhé zapojil do projektu Jsem laskavec. Minulý školní rok jsme v rámci tohoto projektu ke Dni laskavosti, který připadá na 13. listopad, uklízeli v Bělském lese a uspořádali v naší škole dobročinnou sbírku starého oblečení, hraček a dalších použitelných věcí pro společnost Moment. Letos v konání dobročinnosti pokračujeme. Navštívili jsme ostravský psí útulek, abychom zjistili, jak jim můžeme pomoci, a v listopadu jsme zorganizovali v naší škole sbírku dárků pro pejsky. Sbírka se setkala s velkým ohlasem mezi dětmi celé školy. Vybrali jsme 57 kg granulí, 80 kg pamlsků a 55 kg dalších pomůcek jako jsou hračky, pelíšky, deky atd. Moc děkujeme všem, kteří nám pomohli, a věříme, že tato akce nebyla poslední. (foto)    Ilona Admáková