Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Na web skoly male

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


Skvělý úspěch v anglické soutěži: Tým našich žáků byl druhý ze 14 škol! Tisk
20200207 135231Nádherné druhé místo, a to v konkurenci 14 základních škol, získali naši žáci v soutěži Amazing Race, kterou v pátek před jarními prázdninami pořádala střední škola Ahol. „Soutěž probíhala celá v angličtině, kdy žáci psali vstupní test a procházeli jednotlivými stanovišti, kde plnili úkoly zaměřené na téma hudba. Na jednom z nich si dokonce zatančili," popsala paní učitelka Hana Červenková, která tým našich žáků vedla. „Celá akce byla skvěle připravená, zajímavostí bylo například to, že soutěží provázely převleky významných osobností populární hudby," pochválila organizátory paní učitelka. Naši školu reprezentovali: Beatrice Vitoslavská, Kristýna Uhlářová, Karolína Plačková, Kateřina Vrubelová, Jan Nguyen, Adam Fubšo, Pavel Brázda a Jeroným Polášek. Blahopřejeme a děkujeme. (foto, diplom)   J.G.