Na web skoly male

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo

Naši modeláři kralovali na soutěži v Brně Tisk
ostravanbrno2020-8Na mezinárodní soutěži Papírové království v Brně Lužánkách, která byla letos pořádaná jako Mistrovství ČR letecké a kosmické techniky, získali naši modeláři titul Vicemistr ČR, 2. místo v soutěži klubů, dvě speciální ceny a sedm medailí. Níže najdete podrobnosti.

Titul Vicemitr ČR letecké techniky mladších žáků získal Michal Petr ze 4. B za model Astro Race Cheeroke. 1. místo vyhráli Lukáš Škorňák za popelářský vůz, Sebastián Rypka za pásový bagr a Michal Petr za dakarskou Tatru. 2. místo má Michal Petr za vůz DUKW. Cenu časopisu ABC získal Jan Řeha za vojenskou lokomotivu a Mathias Dodek cenu MHD za model tramvaj Anitra. 3. místo vyhráli Martin Kunzl za diorama Bitva tanků a hasičskou Tatru a Jan Zielinski za sportovní BMW.   Martin Svoboda, vedoucí modelářů