Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Na web skoly male

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


Projektem ve škole propagujeme třídění odpadu Tisk
ff6a72da-34b8-42ae-8afb-5d5093ed0693Naše škola se v průběhu letošního podzimu zúčastnila projektu Moravskoslezského kraje Třídíme odpad! Osvěta probíhala v období září až říjen 2020, kdy se naši žáci prvního stupně s pomocí svých starších spolužáků (9. ročníky) a koordinátorky projektu Kristýny Kubištové seznamovali s problematikou třídění odpadu.
„Žáci druhého stupně se pak do různých aktivit projektu zapojili i v průběhu distanční výuky – zahráli si na detektivy a zjišťovali, jaké možnosti třídění mají ve svém okolí, vytvářeli prezentace, přemýšleli, jak správně vyhodit obal od svačiny, a vytvořili reklamní objekt s názvem Čistý domov, který prezentuje důvody, proč je důležité třídit odpad," uvedla paní učitelka Kubištová. Objekt je v současnosti k vidění ve foyeru školy na druhém stupni.
V rámci projektu škola obdrží od Moravskoslezského kraje plastové nádoby, lisy na PET lahve i odměny pro zúčastněné žáky. (foto) J.G.