Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Na web skoly male

Projekt EU

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


Rozjíždíme projekt pro talentované děti, nabízíme Vám testování IQ společností Mensa Tisk
Vážení rodiče, milí žáci,
tento kalendářní rok budeme v naší škole realizovat projekt Dejme šanci talentům, který je zaměřen na rozvoj a podporu talentovaných žáků. Program dětem nabídne aktivity v rámci mimoškolních klubů (čtenářství, matematika, technika, přírodověda), možnost účastnit se exkurzí, soutěží či besed a další podněty. Na projekt jsme získali dotaci od města Ostravy, veškeré aktivity by tedy pro Vás byly zdarma.
„Jedná se o program, který žákům nabídne nové možnosti rozvoje a celkově posouvá naši školu dále. Chtěl bych poděkovat týmu pedagogů, který projekt realizuje," uvedl pan ředitel Miloš Kosík.
Nyní se na Vás obracíme s nabídkou testování IQ žáků společností Mensa, které nám pomůže při vyhledávání talentovaných dětí.
Máte-li o testování zájem, sdělte to prosím třídnímu učiteli svého dítěte, a to do 26. února 2021.
Také tento test by pro vás byl zdarma, podmínkou je zde pouze poskytnutí výsledků testování škole. Společnost Mensa garantuje splnění hygienických podmínek a pravidel GDPR.
V případě velkého zájmu o testování budeme brát při výběru dětí v potaz rovněž pedagogickou diagnostiku.
Jestli se chcete dovědět více, kontaktujte talentmanagera Mgr. Moniku Urbanovou -  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , tel. 595 700 601.
Tým projektu