Talenti

Hlavní nabídka

Na web skoly male

Projekt EU

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


Nanuk pro výra velkého je opět tady! Tisk
vr obr titulVážení rodiče, milí žáci,
naše škola již ve 22. ročníku pořádá sponzorskou akci Nanuk pro... Ta spočívá v přispívání menší peněžní částky na charitativní účely, které se v průběhu let měnily. Proč se akce jmenuje Nanuk pro...? Žáci se symbolicky vzdají peněz, za které by si mohli koupit například nanuk, ve prospěch potřebných. V minulých letech jsme sponzorovali například tygra v Zoo Ostrava a několikrát vybrané rodiny v těžké životní situaci, kde děti přispívaly například na učební či rehabilitační pomůcky.
V letošním ročníku stejně jako v tom minulém Váš příspěvek putuje do Zoo Ostrava, konkrétně na výra velkého, který je zároveň symbolem školy. Ano, Vám dobře známá sovička BUBO BUBO, s níž mimo jistě soutěžíte v pohybových aktivitách. Proč tento živočich potřebuje Vaši podporu, se dovíte z této prezentace (stejná prezentace vložená na YouTube).
Jak letos přispívat? Vzhledem k epidemické situaci je dobrovolný příspěvek možno přinést na vrátnice školy do zapečetěné pokladničky. Příspěvky budou evidovány a na konci akce bude vyhlášena vítězná třída i jednotlivci.
Tuto charitu letos doprovází výtvarná i znalostní soutěž. O jejich vyhlášení a podmínkách vás budeme informovat. (plakát charitativní akce)
Hana Červenková