Facebook
Talenti

Hlavní nabídka

Na web skoly male

Projekt EU

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


Projekt START - studijní návštěva z Portugalska a Španělska Tisk
clipboard07clipboard08V rámci projektu START, č. projektu:2020-1-PT01-KA201-078820 naši školu navštívila zahraniční návštěva z Portugalska a Španělska. Cílem studijního pobytu bylo sdílení dobré praxe na školách všech typů v České republice a partnerských zemích v rámci ekologických aktivit, zejména oblastí, které se týkají klimatických změn a obnovitelných zdrojů energie. Níže najdete podrobnosti a fotky.

V průběhu tří dnů jsme zvládli prohlídku naší školy a školky, města, blízkého Bělského lesa včetně programu v Lesní škole. Zavítali jsme do areálu Dolní oblasti Vítkovic (Bolt tower a Svět techniky – ukázky přeměny starých továren pro odpočinkové a výukové aktivity), do botanické a zoologické zahrady Ostrava. Představili jsme plánovaný koncept města Ostravy – Vodíkové město - Halda Hrabůvka, kde jsme také zhlédli umělé jezero, od něhož se má plánovaný projekt odvíjet.
Sdíleli jsme ukázky aktivit v již probíhajícím školním projektu Voda, s tím souviselo i setkání s odborníkem – hydrogeologem Technické univerzity Ostrava.
Našim partnerům z projektu se náplň studijní návštěvy líbila, překvapila je „zelená tvář" Ostravy, ocenili také občerstvení v naší školní jídelně.
Lenka Šnapková a Petra Gawlasová
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!