Projekt EU

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo

V Atletických přeborech naši žáci své soupeře doslova převálcovali Tisk
img 20211103 121100Naprostým triumfem našich žáků skončily letošní Atletické přebory škol z městského obvodu Ostrava - Jih, konané ve středu 3. 11. v atletické hale v Ostravě – Vítkovicích. Naši sportovci s náskokem vyhráli v celkovém hodnocení školních družstev (a to v obou soutěžních kategoriích), když posbírali 12 zlatých, 7 stříbrných a 3 bronzové medaile. Níže si přečtěte podrobnosti a podívejte se na fotky.

Závodů se zúčastnila desetičlenná smíšená družstva, a to v kategoriích 8. tříd a 9. tříd ZŠ. Závodilo se v disciplínách: běh 60 m, skok do dálky, skok do výšky, vrh koulí, běhy na 600 m (8. tř.) a 800 m (9. třídy). Závěrečnou disciplínou byla smíšená čtyřčlenná štafeta na 4 x 200 m. Jednotlivé disciplíny byly vyhodnocovány jako soutěž jednotlivců a zároveň byly výsledky započítávány do soutěže školních družstev.

„Chtěli bychom všechny naše reprezentanty pochválit za skvělé nasazení, vzájemnou pomoc a obrovského týmového ducha. Ze všech bylo cítit, že jim po dlouhé pauze zaviněné Covidem závodění chybělo. Moc všem děkujeme a gratulujeme jim k úspěchu," uvedli trenéři našich týmů Renata Adamíková a Pavel Pracný.
Dodejme, že za tuto skvělou reprezentaci školy dostali všichni soutěžící žáci oficiální pochvalu třídního učitele.