Certifikát Scio

Certifikát společnosti Scio

Hlavní nabídka

Náhodný obrázek

TV Bělák - školní televize

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


Kontakty Tisk

Adresa:

Základní škola a mateřská škola
B. Dvorského 1049/1
700 30 Ostrava - Bělský Les

Centrální čísla:

Základní škola

  • 596 711 769 tel.
  • 595 700 5.. (klapky)
  • školní email: skola(zavináč)zsdvorskeho.eu
  • emaily pedagogů: jmeno.prijmeni(zavináč)zsdvorskeho.eu
  • ID: 5j6mf89
    Elektronická podatelna přijímá elektronická podání podepsaná zaručeným elektronickým podpisem založeným na kvalifikovaném certifikátu vydaném poskytovatelem certifikovaných služeb (§ 11 zákona č. 227/2000 Sb.)
    Podporované formáty datových zpráv: *.txt,*.doc, *.rtf, *.htm, *.html, *.xls, *.pdf, *.gif, *.jpg, *.jpeg

Vrátnice 1. stupeň

  • 595 700 556

Vrátnice 2. stupeň

  • 595 700 565

Mateřská škola

  • 596 711 417 tel.
  • e-mail: skolka(zavináč)zsdvorskeho.eu


Školní jídelna

  • 595 700 558
  • e-mail: jidelna(zavináč)zsdvorskeho.eu

Školní družina

  • 595 700 534



  • Základní škola:

    ředitel: Mgr. Miloš Kosík, Ph.D. tel.: 595 700 531
    zástupce pro předškolní výchovu: Jana Lunkmossová tel.: 596 711 417
    zástupce pro I. stupeň: Mgr. Jana Krejčí tel.: 595 700 532
    zástupce pro II.stupeň: Mgr. Vlasta Krmášková tel.: 595 700 560
    tajemnice ředitele  Radana Kozoňová  tel.: 595 700 530

    Školní poradenské pracoviště:

    výchovný poradce I. st.: Mgr. Jana Binarová tel.: 595 700 538
    výchovný poradce II. st.: Mgr. Věra Záškodná tel.: 595 700 552
    školní psycholog Mgr. Jitka Habrnalová tel.: 595 700 601
    školní preventista Mgr. Ilona Adámková tel.: 595 700 548


    Ostatní klapky:
    TEL: 595 700 5 XX
    -  (místo XX doplněte klapku)

    TŘÍDNÍ UČITELÉ

    I.A

    Mgr. Jana Binarová

    38

    I.B

    Mgr. Taťána Těmínová

    40

    I.C

    Mgr. Renata Rymelová

    38, 33

    II.A

    Mgr. Marcela Hrušková

    35

    II.B

    Mgr. Ivana Dybalová

    35

    III.A

    Mgr. Stanislava Ritzová

    35

    III.B

    Mgr. Jarmila Šnapková

    39, 40

    III.C

    Mgr. Radmila Jarolímová

    40

    IV.A

    Bc. Petra Gawlasová

    38, 33

    IV.B

    Mgr. Danuše Dalecká

    38

    IV.C

    Mgr. Lenka Šnapková

    50

    V.A

    Mgr. Lenka Lindovská

    33, 38

    V.B

    Mgr. Iva Krupníková

    40

     V.C

    Mgr. Tatiana Pilařová

     35

    V.D

    Mgr. Irena Goldová

    67

    Asistent pedagoga

    Barbora Kaniová

     35

    VI.A

    Mgr. Pavel Pracný

    43, 37

    VI.B

    Ing. Gabriela Bezručová

    595 700 600

    VII.A

    Mgr. Pavla Bačovicová

    47

    VII.B

    Mgr. Ilona Adámková

    48

    VIII.A

    Mgr. Martin Ošmera

    54, 43

    VIII.B

    Mgr. Soňa Vachtová

    48

    IX.A

    Mgr. Jan Goj

    64

    IX.B

    PaedDr. Pavlína Franioková

    49

    OA

    Mgr. Andrea Tomášová

    69

    NETŘÍDNÍ

     

    Mgr. Hana Červenková

    63

     

    Mgr. Dušan Hrdlička

    43

     

    Mgr. Renata Adamíková

    47

     

    Mgr. Bohdana Lokajová

     595 700 600
     

    Mgr. Marie Kaperová

    47

    ŠKOLNÍ DRUŽINA

    34

     1. odděl.


    Irena Junkerová

     

     2. odděl.

    Martin Svoboda

     

     3. odděl.

    Ludmila Dziadkowiecová

     

     4. odděl.

    Jana Kotalová

     

    5. odděl.

    Bc. Barbora Moravcová

     

     6. odděl.

    Lucie Šmídová, Dis

     

    MATEŘSKÁ ŠKOLA

    "Muchomůrka"

    Kurucová Marie

     

    "Sluníčko"

    Bednářová Zlatuše, Lunkmossová Jana

     

    "Hvězdička"

    Štalcerová Jarmila, Výtisková Pavlína, chůva: Perutková Ivana

    "Motýlek"

    Kohoutková Dagmar, Labaničová Marcela

     

    "Jahůdka"

    Klossová Vladimíra, Kupčíková Kateřina