Talenti

Hlavní nabídka

Na web skoly male

Projekt EU

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


Školní parlament
Ve školním parlamentu se žáci setkali s panem vedoucím kuchyně Bednářem Tisk

p1190632Hostem předvánočního setkání školního parlamentu byl pan vedoucí kuchyně Antonín Bednář. S dětmi si povídal o fungování kuchyně, své pracovní náplni i osobnějších tématech, jako například bývalých pracovních pozicích či školách, které vystudoval, aby mohl dělat svou práci. Na setkání zavítali také pan ředitel Kosík a paní zástupkyně ředitele Krmášková. Prozraďme, že přítomní žáci se na závěr vyjádřili, koho by rádi viděli jako hosta dalšího parlamentu, a tentokrát by to měl být jeden z učitelů. A který? To se doví ty děti, které na další setkání přijdou... J.G.

 
Ve školním parlamentu se žáci setkali s panem ředitelem Kosíkem Tisk

p1190084Žáci, kteří se 6. října v odpoledních hodinách zúčastnili školního parlamentu, se setkali a v neformální atmosféře si pohovořili s panem ředitelem Milošem Kosíkem. Přítomny byly také paní zástupkyně ředitele Vlasta Krmášková, Jana Krejčí a Jana Lunkmossová. Níže si přečtěte, o jakých tématech se hovořilo.

Celý článek...
 
Školní parlament: Jakou sponzorskou akci letos uspořádáme? Tisk

Jistě si pamatujete naši tradiční sponzorskou akci Nanuk pro tygra, v níž žáci přispívají na potravu pro tygra ussurijského z ostravské Zoo. Vzhledem k tomu, že chov tohoto zvířete je nyní v Zoo dočasně přerušen, začali jsme zvažovat, jakou dobročinnou akci letos na jaře uspořádáme. A především této otázce se věnovalo setkání žáků ve školním parlamentu, konané v úterý 24. února. Závěr, k němuž parlament dospěl, si přečtěte níže.

Celý článek...
 
Hosty školního parlamentu byli pracovnice odborných poraden a bývalý žák školy Tisk

p1130800Vzácnou a taky neobvykle početnou návštěvu měl školní parlament, který se konal ve středu 15. října v odpoledních hodinách. S žáky si přišel povídat jak bývalý žák naší školy pan Ondřej Štěpánek, tak pracovnice školního poradenského pracoviště a také paní psycholožka a paní speciální pedagožka z pedagogicko psychologické poradny v Ostravě - Zábřehu, s níž dlouhodobě spolupracujeme.

Celý článek...
 
Školní parlament: Chodíme rádi na kulturní akce? Tisk

Ani tentokrát nechyběl na školním parlamentu host, s nímž si žáci mohou popovídat o škole a práci v ní. V úterý 19. března na odpolední setkání dětí zavítala paní učitelka Pavlína Franioková. A o čem se hovořilo? Vzhledem k tomu, že paní učitelka má ve škole na starosti kulturní akce, je téma zřejmé: Jak se návštěva koncertu či divadla zařizuje, jakým způsobem paní učitelka kulturní akce vybírá, kam se za uměním žáci vypraví v nejbližší době a podobně. O svém vztahu k návštěvám divadel se školou mluvili také žáci a shodli se, že na kulturní akce chodí rádi a jsou pro ně přínosem. Snad jen ten balet...  J.G.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL