Talenti

Hlavní nabídka

Na web skoly male

Projekt EU

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


Kroužky, Centrum sportu
Tréninky atletiky Tisk
Vážení rodiče,
od pondělí 17. 5. 2021 budou probíhat tréninky atletiky.

Termín tréninků:
pondělí 14,30 - 15,30 hod
čtvrtek 14,30 - 15,30 hod

Děti, které budou v družině, se ve svých odděleních převléknou do sportovního oblečení a budou odvedeny na venkovní trénink. Po ukončení tréninku budou vráceny do školní družiny nebo si je rodiče vyzvednou před budovou školy (1. stupeň).
Děti, které nechodí do školní družiny, budou mít sraz před budovou školy (1. stupeň) a po ukončení tréninku budou předány rodičům nebo půjdou domů.
Tréninky budou probíhat při dodržení všech protiepidemických opatření.

TRÉNINKY BUDOU PROBÍHAT VENKU A JEN ZA PŘÍZNIVÉHO POČASÍ (BEZ DEŠTĚ). VYBAVTE PROSÍM DĚTI OBLEČENÍM DLE AKTUÁLNÍHO POČASÍ.

INFORMACI O ZRUŠENÍ TRÉNINKU SE DOZVÍTE NA INTERNETOVÝCH STRÁNKÁCH ŠKOLY NEPOZDĚJI DOPOLEDNE V DEN KONÁNÍ TRÉNINKU.

Kontakty:
Mgr. Renata Adamíková, tel. 737 617 369
Mgr. Pavel Pracný, tel. 777 622 422
                                                                      Mgr. Pavel Pracný
                                                                    Vedoucí Centra sportu
 
Centrum sportu – platby z minulého období Tisk
Z důvodu epidemiologické situace se kroužky Centra sportu nadále nekonají. Kompenzace plateb za předchozí období budou řešeny převodem na další období nebo vrácením poměrné částky. O další činnosti Centra sportu vás budeme informovat.     Pavel Pracný
 
Kroužky ve šk. roce 2020 - 2021 Tisk
KROUŽEK

TERMÍN A ČAS KONÁNÍ

VEDOUCÍ

ŠD - Modelář

Pondělí 15,00 – 16,30 

Svoboda

MŠ - Taneční kroužek

Pondělí 14,30 - 15,15 

 Čap

Čtenářský klub 3. A Pondělí 13,15 - 14,45 Dalecká
Doučování - 1. st. Pondělí 12,40 - 13,40 J. Šnapková
Čtenářský klub - 1. st. Pondělí 13,00 - 14,30 Ritzová

Čtenářský klub - 2. st.

Úterý 14,00 – 15,30 

Goj

ŠD - Čtenářský klub Úterý 15,00 - 16,30  Buranská
Doučování - 2. A Úterý 13,00 - 14,00 Goldová

Volejbal, 1. - 5. roč.

Úterý 15,00 – 16,00 

Těmínová

ŠD - Keramika (začátečníci)

Úterý 15,00 – 16,30 

 Kotalová

MŠ - Angličtina s úsměvem

Úterý 15,00 - 15,45 

 

Doučování - 1. st. Úterý 12,40 - 13,40

J. Šnapková

Pedagogická intervence Středa 7,00 - 7,45

J. Šnapková

MŠ - Judo

Středa 15,00 – 15,45 

 

ŠD - Keramika (pokročilí)

Středa 15,00 – 16,30

Kotalová

ŠD - Klub zábavné logiky a deskových her Středa 15,00 - 16,30  Mičaníková
Čtenářský klub - 1. st. Středa 13,00 - 14,30 Pilařová
ŠD - Kuchtíci Čtvrtek 15,00 - 16,30 Buranská

ŠD - Rukodělné a netradiční techniky

Čtvrtek 15,00 - 16,30

Dziadkowiecová

Doučování - 2. B Čtvrtek 12,15 - 13,15

Goldová

Klub zábavné logiky a deskových her - 1. st. Čtvrtek 12,30 - 14,00

Dalecká

Čtenářský klub - 1. st. Čtvrtek 13,00 - 14,30

Pilařová

 
Kroužky Centra sportu 2020 - 2021 Tisk
PONDĚLÍ
Atletika I. 14.30 - 15.30 Mgr. Renata Adamíková
Atletika II. 14.30 - 15.30 Mgr. Pavel Pracný
Atletika III. 14.30 - 15.30 Mgr. Hana Těhanová

ÚTERÝ
Florbal I. Stupeň 14.00 - 15.00 Mgr. Pavel Pracný
Odznak všestrannost 14.00 - 15.00 Mgr. Petr Tomis
Florbal II. Stupeň 15.00 - 16.00 Mgr. Pavel Pracný
Volejbal II. stupeň 14.00 - 15.00 Mgr. Martin Ošmera, Mgr. Marie Kaperová

ČTVRTEK
Atletika I. 14.30 - 15.30 Mgr. Renata Adamíková
Atletika II. 14.30 - 15.30 Mgr. Pavel Pracný
Atletika III. 14.30 - 15.30 Mgr. Hana Těhanová