Talenti

Hlavní nabídka

Na web skoly male

Projekt EU

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


Perličky
Ze slohové práce (úvaha o škole) deváťáka: Tisk

Učitelé nám vždy vše vysvětlovali jako pro blbé, přesto jsem to někdy nepochopil.

 
Z písemné práce Tisk
Úkol zněl: Jmenuj nějaké postavy nebo zvířata ze Starých pověstí českých.

Někdo napsal: Dinosaurus.

 
Návštěva policistů Tisk
Návštěva policistů v naší škole nás velice pobavila. Ptáte se proč? Jejich historky nás velice pobavily a k tomu jsme si ještě vzpomněli na naše úlety, které se nám staly.

Téma bylo občanský průkaz. Policisté nám říkali, jak si ho správně zařídit. Také jsme byli poučeni, co se může stát, když si ho pozdě vyřídíme a ztratíme. Platili bychom pokutu, která se může vyšplhat až do tisícovek korun.

Jelikož nám policisté řekli všechno, co chtěli, a nám zbyla spousta času, začali jsme probírat témata, které nás i o něco více bavila, a to například alkohol, cigarety-vodní dýmka a sex. Protože jsme praštění puberťáci, tak jsme se celou hodinu jen smáli, ale také jsme si od toho dost vzali. Poučení do budoucnosti.  

Barunka Kohutová a Danulka Mertová, obě 8.B

 
Z prací žáků 7. ročníku o výletu Tisk
Druhý den jsme se vydali na Lysou horu. Prostě jsme vylezli a pak slezli. Nebylo to lehké a neříkám, že to bylo těžké.

Poslední den jsme se sbalili. Já jsem rozbila velkou skleněnou láhev a jeli jsme domů. Po celé cestě domů nás držela tři slova: ZÍTRA DO ŠKOLY.

V 19:30 jsme dostali velikou večeři. „Mňam!“ Ve 22:00 jsme se pomalu ukládali ke spánku. "ZZZZZZZZ“

Lysá hora: Jak jsme vylézali na horu, tak nám nic nezbývalo, než jit dolů.

Bylo to celkem hodně do kopce a šli jsme přibližně dva a půl kilometru. Až jsme po nějaké době došli nahoru, tak všichni hodili batohy na zem a byli udýchaní. Někteří došli mezi prvními a někteří mezi posledními.
Samozřejmě jsem byla vzadu já, ale taky jsem měla skoro…, no, měla jsem největší batoh. Takže si ze mě všichni dělali srandu. Pořád mi říkali, že mám padák.

V úterý ráno jsme měli sraz před hruškou v altánku. Všichni měli na zádech nějaké velké batohy a já určitě taky.

Vysněný výlet

Já bych si přál letět do Číny. Chtěl bych se ubytovat v pětihvězdičkovém hotelu jménem Chvang. Tam bych si nechal přinést hory a hory jídla a pití. Pak bych se jenom díval na satelitní televizi s přibližně 1000 programy a u toho bych pořád jedl a jedl. Možná bych se šel podívat na nějaké památky. A také bych určitě šel do kina na Jackieho Chana na Yetiho.
A pak bych šel asi kolem půlnoci si někam zapařit na Chudolní.
A. C.