Talenti

Hlavní nabídka

Na web skoly male

Projekt EU

Rodiče vítáni

Rodice_vitani_logo


Školní poradenské pracoviště
Co už proběhlo - Nabídka diskuse o případných obtížích spojených s distanční výukou Tisk
Vážení rodiče,
rádi bychom Vám vzhledem k přetrvávající distanční výuce nabídli možnost sdílet a diskutovat případné otázky, obtíže či podněty v oblastech jako:
Bezpečí dětí na internetu
Duševní zdraví
Technické a organizační náležitosti spojené s distanční výukou
V případě Vašeho zájmu kontaktujte prosím metodičku prevence Ilonu Adámkovou přes EduPage nebo na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript do 9. 4. 2021., ideálně s tématem či otázkou, která by Vás zajímala. Na základě Vašeho zájmu pak můžeme zorganizovat online diskuzi přes MS Teams. Cílem je podpora Vás rodičů, žáků a zároveň zlepšení distanční výuky směrem k Vaší větší spokojenosti. Připomínáme, že individuálně se s dotazy můžete obracet průběžně i po výše uvedeném termínu.
Pracovníci školního poradenského pracoviště
 
Co už proběhlo - Beseda Jak na přijímačky Tisk
pijimakyVe středu 10. 2. v odpoledních hodinách proběhla online beseda na téma Jak na přijímačky, která byla určena žákům 9. ročníků. Obsahem besedy byl krátký teoretický vhled do problematiky stresu a jeho fungování, dále pak praktická doporučení, jak využít aktuální čas k systematické přípravě (organizace učiva, místa k učení, pauzy, motivace), tipy na aktivity podporující duševní pohodu a odkazy pro ty, co by rádi začali s relaxačními a dechovými cvičeními, tipy na práci s myšlenkami, které nás znervózňují a na závěr shrnutí, co dělat den před přijímačkami a v den přijímaček. Tímto děkuji zapojeným žákům za účast a přeji všem mnoho štěstí. Nezapomeňte, že kdybyste měli jakékoliv otázky, nebo jste měli třeba zájem o obsah besedy (i ti co se neúčastnili), klidně mi napište na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na EduPage - vše vám ráda nasdílím!  Monika Urbanová, školní psycholožka
 
Kam se obrátit, když se něco děje: kontakty na pomoc a podporu Tisk
 
Naše škola je zapojena do projektu NENECH TO BÝT Tisk

Jestli máte pocit, že někomu ve vaší třídě je ubližováno, že byste chtěli pomoci, ale nevíte jak, navíc nechcete žalovat, tak právě pro tento případ vznikl projekt "Nenech to být".
Jedná se o stránky, přes které můžete anonymně napsat vzkaz, který bude doručen  metodikovi  prevence na naší škole.
Anonymní formulář pro nahlášení šikany.

 
Program proti šikaně, Minimální preventivní program Tisk
 
Členové poradenského pracoviště Tisk
Naše školní poradenské pracoviště poskytuje poradenské a konzultační služby pro žáky, rodiče a pedagogy, pomáhá při řešení školních, rodinných i osobních problémů.

výchovný a kariérový poradce pro 2. st. - Mgr. Andrea Tomášová
tel. 595 700 569
konzultační hodiny: čtvrtek 8 - 10 hod., jinak dle telefonické domluvy
 
člen poradenského pracoviště, 1. st. - Mgr. Lenka Lindovská
tel. 595 700 540
 
školní metodik prevence - Mgr. Ilona Adámková
tel. 595 700 548
 
speciální pedagog - Mgr. Ivana Dybalová
tel. 595 700 535
 
školní psycholožka - Mgr. Monika Urbanová
tel. 595 700 601
Po 7 - 15 hod.
Út 9 - 17 hod.
St 9 - 17 hod.
Čt 7 - 15 hod.
Konzultace dle domluvy