596 711 769 |  skola@zsdvorskeho.eu |   B. Dvorského 1049/1, Ostrava-Bělský Les, 700 30 | IČ: 70978352

↓  menu ↓

Byli jsme na hokeji!

Asi 450 žáků a jejich rodičů či jiných rodinných příslušníků mohlo vidět první letošní zápas hokejové extraligy HC VÍTKOVICE RIDERA versus HC Škoda Plzeň. Lístky všichni dostali zadarmo díky naší spolupráci s vítkovickým hokejem. Ta obnáší vzdělávání a trénink žáků-hokejistů nebo návštěvy extraligových hráčů i jiných hokejových hvězd ve škole, z poslední doby připomeňme Aleše Stezku a Jana Ščotku. „Věřím, že společně si zafandit s lidmi ze školní komunity, je pro všechny hezký zážitek, a těším se, až spolu zase někdy vyrazíme na hokej,“ sdělil zástupce ředitele pro oblast tělesné výchovy a sportu Petr Tomis. J.G.

Okresní kolo v přespolním běhu: Naši starší kluci vyhráli a slaví postup na kraj!

Velkou radost přineslo našim žákům okresní kolo v přespolním běhu, které se konalo 20. září v porubském lesoparku. V první letošní soutěži Ostravských sportovních her, jíž se zúčastnilo přes 14 škol, naši starší žáci zvítězili a zajistili si tak postup do krajského kola. Mladší hoši byli druzí. Zahanbit se nedaly ani mladší žákyně, které po troše smůly skončily čtvrté. Gratulujeme všem účastníkům a starším žákům přejeme hodně štěstí v krajském kole! K. Bluchová, J. G.